Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom elfogadni a nekem...

Nem tudom elfogadni a nekem szánt szerepet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és akarva akaratlanul a meleg, béna kis szerencsétlen szerepét aggatták rám az emberek. Rohadt rossz genetikám van, vékony vagyok és az arcom se férfias, a hangom meg szó szerint (teljesen így van, semmi túlzás nincs benne), meg mint egy 12 éves gyereké. Nagyon kínosnak érzem az egészet, mert a lányok nem akarnak közeledni hozzám.Teljesen úgy kezelnek a lányok mintha melegek lennék. Aki meg már ismer és tudja, hogy hetero vagyok, totál undorodik tőled mert nem látja bennem azt, ami egy férfiba megvan. Akárhova megyek, akárhol utazom, elszorul a torkom amikor szerelmes párokat látok, erős érett férfiakat, akik nem idősebbek mint én. És nem tudom elfogadni, hogy nekem miért ez a szerep jutott.

Könnyű azt mondani a sok kommenthuszárnak, hogy minden fejben dől el...



2016. szept. 12. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell semmiféle rád aggatott idióta szerepet elvállalnod! Magadat kellene jobban megtalálnod, önismeretet fejleszteni-> ez az önbizalmadat növeli. Pszichodráma csoport? A hang a szorongástól nem tud zengeni, leszorítja a szorongás a hangképző szerveket. Alexander technikával ez oldható, fejleszthető. Nézz utána, hol tudod elérni. Tanulsz? dolgozol? ha gondolod privben is írhatsz.
2016. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bok Globule ***** válasza:
Az utolsó mondatoddal nem lehet mihez kezdeni. Akkor most mit akarsz, milyen tanácsot vársz? Mondjuk azt, hogy szerezz fegyvereket és kezdj ámokfutásba? Edzhetsz is. Keress elfoglaltságot, éld az életed. Igen, amúgy sokan élünk olyan emberek környezetben, ahova nehéz beilleszkedni és csak akkor erzem magamat szarul, ha magamra veszem néhány elmebeteg ....fej rosszindulatú gondolatát, de ez nem minden, mivel nem ők osszák a lapokat, nincs arra parancsolat, hogy a degenerált gondolataikhoz igazdojak és mi motivál? Az hogy nem ok alkotják a világ, hanem észre tudom venni azokat akik rendes emberek. És igen, sok minden a fejedben dől el, mert te választasz magadnak identitást. Neked a lányok a fontos meg egy vonzó test, amit eléd tettek, hogy nesze itt az ideál, ha nem ilyen vagy akkor szenvedj... A te életedet akarod élni vagy másokét? 20 éves vagy, bőven van még alkalmad számodra ideális kozosseget, környezete találnod, létrehoznod, de ha nyafogsz és valami délibábhoz igazodsz, ami Szerinted meg kell, hogy mondja, minek milyennek kell lennie, akkor szenvedni fogsz. Fel a fejjel és tanulj, fejlődj, foglald el magad, legyél hasznos es kreatív.
2016. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 petike30 válasza:
Szia egy dolgot vegyèl tudomàsul soha semmi nem kötelezö ha nem ismered aszt a szot hogy nem az gond a màsik hogy baszogatnak fosd le a felyüket mindenki büdöset szarik tudod
2016. szept. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak magadra hallgass.

Vállald el a szerepet, lehet, hogy ez életed lehetősége és te elkótyavetyélnéd csak azért mások mit gondolnak?

Vállallald el a szerepet

2016. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!