Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerelmes vagyok csak nem...

Szerelmes vagyok csak nem fogadom el?

Figyelt kérdés

Most biztosan szidni fogtok..a helyzet az hogy masfel eve van baratom..nem tzdom szerelmes vagyok-e belè..mar nagyon règótta kattogok ezen..

Mikor összejöttem vele akkor úgy voltam a dolgokkal,hogy majd csak beleszeretek mert tetszik ès már jobban szeretem mint barátot..

Most az a problèmám,hogy másfèl èv alatt milliószor megbántott..èn pedig mindent elnèztem neki egy szó nèlkül..

Nèha mikor felidegesitett es nagyon megbantott csunyan beszeltem vele es mondtam neki hogy utalom..nem akarok vele lenni..de ahogy kimondt ezeket a szavakat azonnal meg is bantam..mar nem ugy szeretem mint reg de meg most is borzasztoan szeretem..nem tudnam elkepzelni az eletem nelkule..most jobban feltem ot mindentol mint a kapcsolatznk elejen..dear nem ugy szeretem mint reg..ti mit gondoltok?

Szerelmes vagyok de nem tudom elfogadni?



2016. szept. 12. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább megszokás és félelem attól hogy nem lesz másik vagy ha lesz az sokkal rosszabb.

Ha úgy érzed hogy gond van, tedd szóvá.

Vagy javul a dolog és megnyugodhatsz. Vagy nem, és tudod hogy nincs mit várnod ettől a kapcsolattól.

Én minden előző kapcsolatomnál ugyanazt éreztem hogy megvan az igazi és vérző szívvel engedtem el.

Addig, amíg a mostani párommal összejöttem.

1999-ben. Több mint 16 éve.

Az előző párom is összejött valakivel, akivel azóta családot alapított.

Nem illettünk össze 100%-osan, annak ellenére hogy mindketten szerettük volna. Amikor egy nő könnyes szemmel mondja hogy szerelmes beléd (nem piásan egy házibulin), az az esetek nagy többségében nem vicc.

De ő is rátalált arra ami neki kell és én se tudnám már a mai életem másként elképzelni.

2016. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!