Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha egy társaságban szexszualit...

Ha egy társaságban szexszualitással kapcsolatos téma merül fel mindig zavarban vagyok. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
(nem vagyok prűd)
2010. ápr. 22. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

régebben én is zavarban voltam de am se szeretek erről beszélni ez mindenki saját magán ügye

18L

2010. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
29/N
2010. ápr. 22. 20:53
 3/11 anonim ***** válasza:
uhh :D hát akkor nem tudom bocsi:S
2010. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Idősebbek nem járnak erre?
2010. ápr. 22. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
de.csak sztem ez rossz kategória:) mindjárt rákattintok arra és hátha beteszik a szerelem szex témába :) csak ott meg sok barom is van.meg sztem az idősebbek este felé vannak itt:)
2010. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van most valakid? Vagy, mikor szexeltél utoljára? Lehet hogy már, elvagy szokva a dologtól, azért.
2010. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

29N vagyok én is.

Nekem az a véleményem, hogy az ember, nem teregeti ki a szexuális ügyeit egy társaság előtt. Aki mégis így tesz, az nagyon primitív.

A másik, hogy lehet hülyéskedni, akár még erotikus töltetű beszólásokkal is, több ember előtt, csak nem mindegy, hogy ki mondja, kinek.

A multkor pl. egy társaságban arról beszéltem, hogy találkoztam egy férfivel, egy távoli ismerőssel, akit helyesnek találok, és örülnék, ha komolyabban megismerkedhetnék vele.Erre valaki feltette nekem ezt a kérdést: Na mi van, kellene egy kolbász? Én ezt annyira közönségesnek tartottam, hogy el is küldtem az illetőt a p@csába. Megmondtam neki, hogy nem egy útszéli k.rvával beszél.

Én sem vagyok prűd, csak felháborítónak, és undorítónak tartom, egyes emberek pofátlanságát.

Én úgy gondolom, hogy a szex nem társasági téma, hacsak nem szexel valaki egy egész társasággal.

2010. ápr. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 23. 06:07
 9/11 anonim válasza:
Előszöris nem vagyunk egyformák. Van aki nem szívesen beszél erről a témáról ami nem baj.A fiatalok talán könnyebben, mert kevésbé gátlásosak és nem kezelik annyira tabuként.A gátlások úgy is lehet oldani pl., hogy sokat olvasol ilyen témájú könyveket, cikkeket szakemberektől.
2010. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én 28 éves lány vagyok és soha nem beszéltük meg mi csajok egymás között,hogy ki kivel mit csinált,mikor és hol,milyen volt stb. és én sem szeretném ha engem kibeszélnének,szerintem ez magánügy,meg az sem mindegy hogyan jön elő a téma és pontosan mit beszélünk róla.
2010. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!