Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » ÁLOM vagy VALÓSÁG? MIEZ?...

ÁLOM vagy VALÓSÁG? MIEZ? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Kérlek próbáljatok meg segíteni, mi lehet ez? Esetleg valaki volt már így? Érzett ilyet?


Először kb.2 éve volt velem ilyen egy táborban a koleszben egy délutáni alvás alkalmával és annyi hogy kinyitom a szememet alvásból mikor érzem h felkelek de egyszerüen nembírok megmozdulni és olyan bizsergés megy keresztül rájtam ami nemcsak hátborzongató de eszméletlen és rendkívül félelmetes egy jó félpercig csak a szemem bírom kinyitni közben pedig próbálok ordítani h segítség de nembírok megszólalni és valami szörnyű érzés olyan komolyan mintha a tested kiakarna jönni a valódi testedből én nemhiszek ilyenekben de ez félelmetes nagyon ritkán szokott ez lenni velem de az elmúlt 30percben 2xis és utána amikor abbamarad rögtön felugrok mert hirtelen lesz vége a "nyomásnak" és közbe homályosan látok, volt olyan hogy mivel ilyenkor mindig bepánikolok egyszer sikerült lenyugtatni magam és mondom megfigyelem mi történik hátha a szemem sarkából látok valamit vagy nemtudom. És most valami fekete csuklyás valami mintha lett volna melettem és mivel homályosan láttam mikor tudtam pislogni láttam h csak a palanom tekeredett össze

és ha próbálok megmozdulni akkor nagyon nagy erővel is csak egy kicsit bírok rögtön "visszanyomódok".


PLS HELP! 17/f


2010. ápr. 22. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ide most nem a lélekvándor kell!

Velem is volt ilyen,egy rémálom után felébedtem,de azon kívül hogy kinyitottam a szemem,mást nem tudtam csinálni vagy 5 percig.Éreztem a nyomást,és nem tudtam felállni.És hirtelen abbamaradt.Pedig nem volt egy nagy rémálom.

CSAk ment a tévé és a rádió,ilyen hanygásan(az álmomban) éy mikor vagy öt perce néztem akkor kijött egy kis kék jel az egyik sarokban.Ujesztő zene,felkelek és nem bírok mozdulni.Nagyon megijedtem :S

2010. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Azt hiszem ez a REM fázis vagy mi!?! Keress rá Wikipédián!
2014. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hallod, én ezt gyakorlom már egy hónapja, még nem sikerült azt elérnem amit neked "csak úgy", de gratula, azóta nem fejleszted magad ilyen téren?
2015. ápr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!