Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek mi az életetek célja,...

Nektek mi az életetek célja, mi motivál, mi tart életben titeket?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az életösztönön kívül semmi.
2016. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Életcélom talán az hogy sikeres legyek a saját szakmám területén.


Mi motivál?


A korábbi sikereim, a hitem magamban, hogy új embereket ismerhetek meg, hogy vannak lehetőségeim új embereket megismerni.

2016. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs celom nem motival semmi fogalmam sincs minek elek en
2016. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sablonos, de az én életem célja az, hogy boldog legyek. Ezért kezdtem el önismereti könyveket olvasni, szemléletmódot váltani. Vannak álmaim, van ami már megvalósult. Engem ezek motiválnak, és az hogyha másokon segíthetek. Továbbá elég erős a hitem (nem vagyok vallásos), az életemnek ez is értelmet ad.
2016. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Engem az motivál, hogy Jézus elég értékesnek tartott ahhoz, hogy meghaljon értem, helyettem és én így élhessek. Az életcélom az, hogy hálából kövessem őt, és olyan jóvá váljak, mint ő. A döntéseimben Istenre hallgatok, akiben még soha nem csalódtam, mindig úgy vezet, hogy a végén jó legyen nekem.
2016. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
amióta betegeskedem, semmi... szinte megváltás lenne a halál, megszűnne minden fájdalmam... egészségesebb korszakomban alapvető motivációm mindent jobbá, szebbé tenni.. pl lakásberendezés, díszítés, igényesség minden téren, tanulás, feszegetni a saját határaimat, főzni finomakat, utazni, vagy bármit kreatívkodni.. pl átszabni egy ruhát hogy jobban passzoljon, lefesteni egy régi bútort, tapétával feldobni egy üres falat... addig jó amíg benned van a vágy hogy akarsz valamit elérni vagy megcsinálni.. pl jogsit, kocsit akarsz, diplomát, nagyobb házat, nyaralást, kerti partyt bármit... és ezek megvalósításával küszködsz
2016. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Uh... tömény kérdés...

Egyszerűen megválaszolva... Semmi... :)

Kifejtve... Minden... :)

Millió szép dolog van a világba... Engem mondjuk a kíváncsiság... rohadt kíváncsi vagyok mi lesz ha holnap elmegyek abba a szülinapi buliba... rohadtul nincs kedvem és inkább itthol döglenék, vagy bármi mást csinálnék, de kaparászik a kíváncsiság... de mindennel így van... :) és azért kapaszkodtam meg a szegély szélén, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz ha nem :)

2016. szept. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Boldogság
2016. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az életem célját egyelőre még keresem, de nem nagyon találom... Ami életben tart az a foci... kb 3 éve kezdtem, igaz, hogy nem tudok focizni, de szeretem, mert sokkal izgalmasabb lett az életem, amióta elkezdtem, és sok embert ismertem meg, és örülök, hogy talán tartozok általa valahová. Ha nem járhatnék edzésekre vagy meccsekre, nem tudom, mit kezdenék magammal, vagy mi lendítene át a hétköznapok unalmas egyhangú értelmetlenségén... És ha már focizni sincs kedvem, vagy nem látom értelmét, akkor tudom, hogy baj van, és mélyponton vagyok (csak nem értem, miért szokott ilyen lenni :( )
2016. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Miért kéne, hogy célja legyen?!

Van úgy, hogy nincs pénz, nincs lehetőség, nincs szex, egyszerűen nincs semmi ami előre vigyen. Aztán rájöttem mekkkora ajándék is ez! Ilyenkor lehet igazán gondolkozni! Nem zavar semmilyen külső tényező! Ilyenkor és csak is ilyenkor sokkal közelebb kerülsz a spirituális világhoz. Ha teljesen egyedül vagy letérdelsz az ágyadelé, kezedet az ágyra teszed tenyérrel az ég felé és kéred a védőszentedet és az őrangyalodat, hogy segítsenek! Fogalmazd meg , hogy mi az amiért rosszul érzed magad. Ha teljesen egyedül vagy, és őszinte vagy, 100% hogy segíteni fognak! Védőszented általában egy dédnagymama vagy valamilyen régebbi rokon, az őrangyalod pedig? Na ez az igazi életcél megtudni azok nevét akik születésed òta ott állnak melletted, és csak arra várnak, hogy szólj hozzájuk egy jó szót!

2016. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!