Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veletek milyen szomorú dolgok...

Veletek milyen szomorú dolgok történtek eddig életetek során?

Figyelt kérdés
Tudom ez így elég tág kérdés legyen az első 5 dolog ami eszedbe jut .
2016. aug. 28. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Papucsban (elol zart, nem strandpapucs) es zokniban tudtam

osszel iskolaba menni a hidegben, mert nem volt zart cipom. A baratnom megszegyenitett, amikor kilogott a farmerom alol a zoknis sarkam a lepcson.


Csirazott krumplit vacsoraztunk vajjal, mert mas nem volt otthon, anyukam azt mondta, hogy ezt eszik a gazdagok.


Elvaltak a szuleim.


Anyukam sokszor a pasijat valasztotta a testverem es en elottem.


Kibuktam az egyetemrol.


En penzelem a csaladot felnottkent...

2016. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban elég tág fogalom, az én életem legszomorúbb eseményei közé tartozik a nap, amikor meghaltak a nagyszüleim,

amikor egész általános iskolában szinte kiutáltak az osztályomból egy félreértés miatt,

amikor a barátom egy görbe estéjén megcsalt egy lánnyal, akit szívből rühelltem, majd amikor ezt letagadta,

illetve amikor évekig evészavarral küszködtem, és senkinek sem beszélhettem róla.

2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11 hónapos kishúgom agyvérzést kapott és belehalt 3 hónapja. 12/L Borzaztó trauma, lehetetlen feldolgozni..
2016. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!