Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen érzés Veszprémben lakni?

Milyen érzés Veszprémben lakni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 11:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Néztem róla képet, olyan, mintha nem is Magyarországon lenne, biztos jó lehet ilyen helyen lakni, én még sose voltam ilyen helyen, én Borsodból írok, de az itteni városok nem így néznek ki szerintem
2010. ápr. 24. 11:40
 2/13 anonim válasza:
58%

Én is Borsodi vagyok!


Nem rég vettünk a Balatonnál egy nyaralót ami 20 km-re van Veszprémtől.

A nyarlót 1 hónapja vettük és le kellet utaznunk oda h milyen és mivel félkész ezért Veszprémből kellte beszereznie a szüleimnek az alapanyagokat.

Engem persze ez nem érekelt szval a szüleim az mondták h amig ők vásárolnak addig én mászkáljak Veszprémben.


A lényeg: Engem annyira lenyügözött ez a város a rengeteg történelmi helkyszineivel szinte beszél a történelem hozzád annyira lenyügözőek az épületek.:)

Egy hétig mászkáltam ott de megfogadtam h boztos h kipróbálom h milyen lakni ott anyira varázslaon annyira csodálatos mintha nemis m.o-on lennél hanem nyugaton.:)


Szval így 14 éves fejjel bennem nagyon marandandó élményt alkatott Veszprém és remélem h a nyár alaklmával még rengetegszer érezhetem ezt át!


Bocsíí h hosszúrA SIKERÜLT!

jA ÉS A HELYESírásomért is! :P


14/L

2010. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Húú de jó neked, irigyellek! :D És köszi nagyon, hogy írtál :) Engem képen is lenyűgözött :) Remélem, egyszer majd eljutok egy ilyen, vagy egy ehhez hasonló magyar városba :)
2010. ápr. 25. 10:05
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Én már születésem óta itt élek!:D

Szép hely, sokat lehet mászkálni ide-oda, nem is annyira zajos (de nem is csendes:D)


Áhh imádok itt élni...

Ja meg ugye MKB VESZPRÉM!!!:D

2010. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Én is Veszprémi vagyok születésem óta. Szeretem igazából, nincs vele problémám.
2010. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg persze Viadukt forever, amiről megint leugrott az utóbbi hetekben egy fiatal srác. Hát R.I.P.
2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%

Sziasztok!

Énis itt lakok születésem óta.Jó itt lakni de picit unalmas hétvégén semmit sem lehet csinálni mert nincsenek programok.

2010. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nagyon szeretek itt lakni:)
2010. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én Csopaki vagyok veszprémtöl 15 perctöl van de nagyon szereteek itt élni!A balatontol 20 lépésre lakok!:D
2010. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
hétvégén Enikő party :D
2010. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!