Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám ezt bevonzani?

Hogyan tudnám ezt bevonzani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a titokról lenne szó, szeretnék bevonzani egy elég drága dolgot, a lényeg hogy nem tudom elképzelni, hogy mégis hogyan engedhetném meg magamnak.

Sikerült már bevonzanom dolgokat, amelyek nem éppen anyagiakra alapoznak, pl javítottam a látásom, letettem a szemüvegem, önbizalmamat sikerült növelnem, és még pár apróság, de most szeretnék egy telefont, ami drága, és el tudom képzelni, hogy megvan, és birtoklom, és elképesztően tudok neki örülni, de valahogy mindig kérdőre vonja az agyam hogy: "Na de mégis hogy fogod te ezt megvalósítani? .. miből ?"

Tudom hogy nem lenne szabad ezen törnöm a fejem, de mindig az eszembe jut, a válaszokat előre is köszönöm.


Aki nem hisz a titokban és csak szidná, az kérem ne válaszoljon.


2010. ápr. 24. 20:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igy van! Hiszen leirtad a választ!

Nem szabad arra gondolnod, hogy hogy valósitod meg! Hanem igen, meglesz!! :)

2010. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te rosszul értelmezed a titkot. A titok az egyenlő a semmivel, mivel ha nagyon akarod akkor meg fogod venni PÉNZÉRT azt a telót, és majd utólag örülhetsz magadnak, hogy ez a titok miatt volt jujjdejó.
2010. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

utolsó mondat..


elsőnek: igen tudom, a kérdésem arra utal, hogy hogyan felejthetném ezt el :D , lehet nem írtam le érthetően :S elnézést akkor

2010. ápr. 24. 20:32
 4/18 anonim ***** válasza:
De mégis mi a francot vársz? A kiesett fogadat a párnád alá rakod és majd reggelre telefon lesz belőle? Úgyis megunod majd a várakozást és megveszed, ezután pedig a titoknak tudod majd be.
2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mert szerinted ezt várom? Nem, nem vagyok hülye .. szerintem észrevetted a kérdésből hogy ezzel tisztában vagyok (mivel írtam hogy eddig olyan dolgokat teremtettem meg amelyekhez nem kell feltétlen pénz), a titok segít megtalálni a módot, hogy hogyan is szerezzem meg, nem az ablakon dobja be a kívánt dolgot, de ha már én veszem meg, akkor mégis hogyan, ez a baj, hogy nem fér a fejembe hogy hogyan tudnám megvenni.

Remélem értesz, ha nem akkor hagyjuk, köszönöm a válaszod, még ha nem is vitt előrébb :)

2010. ápr. 24. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Tehát akkor nem is a telefonra kell koncentrálnod, hanem a pénzre amiből majd megveszed, jajj várjunk csak akkor a pénznyomdákra meg a munkádra is, meg a főnököd gondolataira, hogy adjon emelést
2010. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A baj csupán az, hogy még diák vagyok, így pénz forrásom se igazán akad..

Egyébként 2 évvel ezelőtt akartam karácsonykor egy új gépet venni, és ugyanígy éreztem a géppel kapcsolatban ahogy most ezzel a telefonnal. Mint mondtam éppen karácsony volt, és valahogy úgy alakult h mindenkinek több pénze volt a családban és ajándékként pénzt kértem, és összejött rá.. most viszont majdnem a duplája kellene =)

Most karácsonykor húszezret kaptam össz, 2 éve meg ötszörösét majdnem, ennyi.

Csakhogy most nincs se karácsony, se születésnap :)

2010. ápr. 24. 21:06
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is kaptam gépet meg lcdtv-t nem is olyan rég, úgy, hogy totál baromságnak tartom a titkot.
2010. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A titok szerint akár tudsz róla akár nem, használod a titkot, nyilván nem azért kaptad mert azt akartad a legkevésbé
2010. ápr. 24. 21:55
 10/18 anonim ***** válasza:
De, pont arra gondoltam hetekig, hogy milyen rosszak az lcdtv-k, és nekem mennyire tetszik a sima képcsöves, még gondolni sem gondoltam rá, hogy szükségem lenne vagy kellene, mégis kaptam 1-et. Na ezt mivel magyarázod?
2010. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!