Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A karizma "fejleszthető"? Ha...

A karizma "fejleszthető"? Ha igen én hogyan tudnám fejleszteni? 14/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 06:34
 1/5 Stella90 ***** válasza:
sok bicepszgyakorlat...viccet félretéve szerintem tudatosan nem fejleszthető. ha van, van, ha nincs, akkor nincs.
2011. nov. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fejleszthető.


Bizonyos mértékben van aki genetikailag örökli, de ettől függetlenül fejleszthető, mint tulajdonképpen minden más és valamit mindenkinek kell fejlesztenie, mert aki bizonyos dolgokkal születik, az más dolgokkal nem és ezért valami mindig hiányzik.


Vannak különböző cikkek, könyvek, weboldalak, stb. , amik pontosan erről szólnak, a karizma fejlesztéséről, csak utána kell nézni.

Ha könyveket nem is, de weboldalakat akár én is ajánlhatok, ha érdekel.

2011. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, érdekelnek a weblapok, el tudod küldeni néhánynak a címét?
2011. nov. 11. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Magyar weboldalakból nagyjából ezek volnának, angol weboldal viszont rengeteg van, amely a karizmával foglalkozik, ha esetleg jól kezeled a nyelvet, azonban ahoz, hogy legalább nagy vonalakban kialakuljon a kép a karizmáról és pár alapot legalább megtanulj, ahoz ezeknek a weboldalaknak a megtekintése megfelelő.

2011. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. nov. 13. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!