Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utál engem egy évfolyamt...

Miért utál engem egy évfolyamtársam?

Figyelt kérdés

Mind a ketten lányok vagyunk.


Valamiért rühell engem, nekem pedig fogalmam sincs, hogy mi ennek az oka.


Német órán mellé kerültem (két csoport van, mi a kezdőben vagyunk) és folyton a füzetemet/telefonomat (szemem sarkából láttam, hogy meredten néz) bámulta.

(plusz, éreztétek már hogy milyen feszült a levegő két ember között, akik utálják egymást? Én ezt komolyan éreztem, ahogy áramlik felém, fura volt és irritáló)



Aztán jött a dobókocka - amivel feleltet a tanárnő.


Az én számomat dobta ki, de két órával ezelőtt feleltem, ezért újra dobott.


Erre a csoport, de főleg ez a lány (legyen most Eszter a neve) elkezdett üvöltözni, hogy "miért nem ő, miért nem ő, feleljen ő" (nem ilyen überbrutál felelésről van szó amúgy)


És még nincs vége.


Labdát dobáltunk, és akinek dobtuk annak mondatot kellett mondani.


Angolból profi vagyok, németből... cseppet sem.


Nekiálltam a mondatnak, de véletlenül vétettem egy szórandi hibát... erre a csaj úgy nézett rám, mintha mittudomén, én tehetnék a fókabébik tömeges kipusztulásáról.


Nagyon érzékeny lány vagyok, egyből elveszett minden önbizalmam, nem folytattam a mondatot, erre jöttek a ciccegések meg a "mondjadmá'"-k. Borzasztó irritáló volt.


Angolból is volt ilyen, megkérdeztem a többiektől hogy mi volt a lecke (bizonyos okokból visszakerültem a kezdő angolosokhoz - haladó angolos nincs - és a munkafüzetem javarészt be volt fejezve, csak elfelejtettem átnézni hogy nem hagytam-e ki véletlenül valamit) erre csak bámul rám, bármiféle reakció nélkül.


Nem tudom mi baja van velem, de nagyon irritál, valami megoldás esetleg?


2016. okt. 4. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleges humortéma, vagy rossz kategóriába tetted?
2016. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BOCSI HUMOR KATEGÓRIÁNAK NÉZTEM SORRYYYYYY NE SZEDJÉTEK LE A FEJEM :((( sajnos én is érzékeny vok
2016. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sztem ha mégegyszer ilyen van, h nem szól vissza akkor kérdezd meg h mi baja van. de nem kedvesen hanem határozottan. nálam is van egy-két lány akiket nem tom miért, de utálok és nem válaszolok de nekik van okuk.
2016. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!