Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja, engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, engem mondjuk nem annyira, az egyik évfolyamtársam viselkedése. Hogyan lehetne leállítani, ha a szép szóra nem hallgat?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.A barátom 19 és egy suliba járunk. Már lassan két éve vagyunk együtt, és két évfolyammal felettem jár. Van egy lány, évfolyamtársam, és mindenki tisztában van vele, már az egész suli, hogy totál bele van zúgva a barátomba.Engem annyira nem zavar, mert szegény lány soha nem szerencsés senkinél, csak nyomul(na),de nagyon. Tavaly jó volt, mert a barátommal ugyan azokon a napokon voltunk bent, idén már szétszedtek, és pont azzal az osztállyal vannak egy nap suliban, amelyikbe az a lány jár.És most minden szünetbe a barátomat keresi, megy utána bárhova megy, beszélgetni meg nem beszélget vele, igazából megáll mellette és néz. Mint egy hű, csöndes követő. Meg cetliket nyom a kezébe, amikre többnyire az van ráírva hogy szeretlek, meg hogy légy az enyém. Valamelyik nap mondta hogy már nagyon zavarja, és hogy nem akarja megbántani, mert szerinte az önbizalma így is a habokba. Hát én írtam neki, beszéltem vele, de interneten meg elég nagy a szája, és olyanokat mondott azt hittem elhagyom az állam. Suliban is felkerestem, mondtam neki hagyja békén mert neki nem buli, aztán mondta hogy amíg nem ő szól neki, nem teszi. Beszélt vele a barátom is, de nem ért ezek szerint a szép szóból. Mit lehetne vele csinálni?
2011. jan. 13. 16:56
 1/4 Fülünyúl ***** válasza:
Ignorálás. Bántani nem kell, de ha nem értett a szép szóból, egyszerűen úgy kell kezelni mintha nem létezne, nem követné a barátod, nem adogatna cetliket.
2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
le kell szarni, mintha levegő lenne... megunja majd, vagy ha nem akkor mondjuk ha már nagy a szája mindenki előtt leépíteni mondjuk...g*ci dolog de lehet csak az használ majd
2011. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy pszichiátriai kezelésre szorul? Nemrég a koleszomban volt hasonló eset, ugyanezt csinálta egy lány a fiúval, aztán kiderült, hogy már kezelték pszichiátrián egyszer, meg a szülei sem törődnek vele. Végül kitették a koleszból, de többször visszaszökött, és kereste továbbra is a fiút...
2011. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy az...fogalmam sincs, mondjuk nem látszik rajta semmi. Csak nem fogja fel, amit mondanak neki.
2011. jan. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!