Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy néha szégyenlem, hogy szép vagyok? És kivel barátkozzak a suliban, ha tökre mások az osztálytársaim? Az emberek tényleg nem a külsőmet nézik, hanem a belsőmet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld, inkább légy büszke rá. De annyira azért ne, hogy szándékosan keresd, a nálad kevésbé szebb emberek társaságát, csak hogy virithas mellettük. Nyugodtan barátkozhatsz akárkivel, egy idő után úgyse a külsőd fog nekik számítani. :)

pl, nekem sok olyan jó barátom van, akik elég távol állnak az én világomtól(szoktam bulizni járni, meg néha elég kihivoan öltözködök, ők meg inkább olyan otthon ülősek), mégis imádom őket, nagyon jó fejek, és ha velük vagyok, nem számít ki hogy néz ki.

2010. ápr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok szemétkedni, de éppenséggel lehet, h vki azért barátkozik veled, mert jól nézel ki, sokan külső alapján ítélnak.
2010. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs ítélnek
2010. ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szégyelled, inkább kellemetlenül érzed magad emiatt, mert a többiek nem olyanok, mint te vagy. A külsőd alapján az emberek talán úgy érzik, "kevesebbek" nálad, ezért nem mernek kezdeményezni, kerülik a társaságod, ami részben érthető. Neked kell megtenned az első lépéseket, mutasd meg nekik, hogy a szépséged ellenére te egy nagyon is érző, emberi lény vagy, akivel mindenféle külső, fizikai adottságtól függetlenül igenis lehet barátkozni.
2010. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!