Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Passzív nihilizmusnak lehetnek...

Passzív nihilizmusnak lehetnek értelmetlen tettek a kiváltó okai? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elfilóztam magamon és gondoltam, hogy egyik oka lehetett az élethez való negatív hozzáállásomnak, hogy régen szinte minden hónapban úgy kerestem a pénzem a diákmunkával, hogy szóltak otthon "kéne a pénzed jórésze, mert jött egy kemény számla, tartozás etc". Volt, hogy eltűnt a pénzem, ellopták stb. amiért pedig megdolgoztam. Már úgy keltem fel egy idő után munkábamenet, hogy "minek is csinálom én eszt? Úgyis történni fog valami a pénzemmel".

A nőkkel való ismerkedéseim az interneten volt a szabadidős tevékenységem, de soha semmi sem sikerült. Egy normális egyéjszakás kaland sem, pedig nagyon akartam. Egyébként már nem csinálok ilyet mert van már barátnőm, de nagy időpocsékolás volt az egész, az biztos. Élőben is voltak nőkkel való ügyeim, de azok is inkább kudarba fulladtak mind. Ami pénzem volt és nem egy külső dolog vette el tőlem, azt értelmetlenül csajozásra fordítottam, hogy lementem szórakozóhelyekre.


Szerintetek ilyesmi okai lehetnek annak, hogy értelmetlennek látom a létezést?



2016. okt. 9. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem azért látod értelmetlennek a létezést mert az. :c Ugyan ilyen felfogásal nem nagyon lehetek a segítségedre szerintem. De igazából ez tök logikus...ha meghalsz minek élsz? Minek élsz ha tök hamar vége az életnek? Ez szerintem teljesen logikus, csak az emberek nagyrésze nem jön erre rá...tulságosan elvannak azzal foglalva, hogy megfeleljenek más embereknek. Ez van nincs mit tenni...
2016. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!