Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az apám miért nem tiszteli...

Az apám miért nem tiszteli azt amit csinálok, miért tekinti úgy a hobbimat, mint egy értelmetlen tevékenység?

Figyelt kérdés

a hobbim amivel már versenyen is nyertem, eredményt is elértem, az pedig a videózás, kisfilmkészítés


de mindig mikor szóba jön, hogy én most inkább videóznék, mint, hogy ő neki segítsek valamit, leszól, hogy hogyan képzelem, mikor nem is mondta előre, hogy segíteni kéne, csak úgy közbe szól, hogy hogyan merek elmenni felvenni valamit..most, hogy nyertem egy versenyen a gratuláció után pár héttel ugyanez, mint ha mi sem történt volna, mintha ez egy amolyan unaloműzés lenne részemről, és olyanokat szokott mondani, hogy a tökheverészés után néha videózgatok..most már elég legyen ebből meg ilyenek


szoktam segíteni a kertimunkában ha szól előre, a mosogatásban, vagy akármiben ha megkér előre, de mikor hirtelen felindulásból mondja, azon idegbajt kapok


már kb 6-7 éve, hogy csinálom a videózást, nem egy hónapja kezdtem


20f



2014. júl. 29. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Nézd el neki, ő az apád, és sokkal tartozol neki, ha nincs megrendelőd a filmekre akkor az az 1-2 óra nem változtat sok mindenen, hasonló cipőbe járok, viszont le kell vele ülni és megbeszélni, hogy neked ez a hobbid, és szívesen csinálod értse meg v fogadja el, néhány dolog egyik pillanatról a másikra lesz, ő is ember dolgok jönnek mennek a fejébe/fejünkbe szal türelem kell. Sztem nem leszel kisebb bár tudom szar érzés mikor lehajtott fejjel menni kell csendben segíteni, de kicsit gondoljuk magunkat az ő helyébe.
2014. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Videózás mellett tanulsz, dolgozol? Mert ha igen, akkor tényleg semmi oka nem lehet beszólni. Viszont ha a videózás az egyetlen elfoglaltságod, akkor nem csodálom, hogy nem támogatja. Elvégre 20 éves felnőtt ember vagy, akinek már saját megélhetését kell terveznie. Amíg ő tart el, addig jogosan szólhat bele az életedbe.


Amúgy gyakori, hogy ennyi idős kortól egyre kevésbe jön ki a gyermek a szüleivel. Erre a megoldás, hogy válj önfenntartóvá, és ha teheted, költözz el. Akkor már annyi időt szentelhetsz a hobbidnak, amennyit akarsz.

2014. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!