Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nincs semmi...

Mit tegyek ha nincs semmi onbizalmam?

Figyelt kérdés
semmibe nem merek belefogni max betanitott munkara vagyok alkalmas de meg oda se nagyon merek menni hulyenek tartom magam sokkal jobb lenne nem elni

2016. okt. 11. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2016. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd magad komolyan,mert az tönkretesz.
2016. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az a baj akarmibe fogok semmi se sikerul meg az erettsegim sincs meg, munkahelytol is felek ha sok mindent kell csinalni mar gondot okoz, ha csak egyvalamit talan azt kibirom plusz emberek kozott is nehezen maradok meg, remenytelen
2016. okt. 11. 16:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondanám magamról, hogy 0 körül van az önbizalmam, pedig senki nem nézné ki belőlem.

Szerintem az első, hogy keress rá a neten, arra amit írnál magadról pl. "nincs semmi önbizalmam" aztán rögtön találsz olyat, aki hasonlóképpen érezz.

Ja és miért tartod magam hülyének?

2016. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!