Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka ha egy temaban...

Mi lehet az oka ha egy temaban erdekel masok velemenye?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve mar par ember velemenyen kivul nemerdekel senkie se. Annal a par embernel is alltalavan csak megkerdezem es adgondolom ha valtoztat valltoztat ha nem nem. Viszont van egy tema amiben valamiert felelmetesen fuggok az emberek velemenyetol. Ez az h legyen-e fultagitom. Felek a sulitol a baratoktol es a szimpla uccai emberektol. Hogy leszolbak vagy nemis tudom... es furcsanak talalom higy csak ebben az egyctemaban. Szerintetek miert lehet??

2016. okt. 16. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán, úgy érzed, hogy ez egy nagyobb dolog, amibe belevágni készülsz. :) Végül is, ha úgy nézzük, tényleg nem két perc, szokni kell a látványt, a fájdalmat, ügyesnek és türelmesnek kell lenni. Az utcai emberektől ne tarts! ;) Ők ne is érdekeljenek, teljesen idegenek. Meg, ez attól is függ, hogy mekkora lesz a lyuk.

A barátokról... Mikor én elkezdtem, az ismerőseim tök furán néztek, aztán látták, hogy nekem ez kell és most már tökre megszokták. A szüleim már nehezebben, de ha egyszer nekem ez kell, akkor kell és lesz is.

Mennyi idős vagy? (Ha nem baj hogy megkérdezem)

Azt kell tenned, amit a szíved diktál! Fültágítóból is van kicsi, nagy. Ráadásul, 10esig jó esélyed van rá, hogy meggondolhatod magad, mert visszaforr.

2016. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!