Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki nekem szimpatikus,...

Ha valaki nekem szimpatikus, akkor én is az vagyok neki?

Figyelt kérdés
De lehet, hogy az egész hülye kérdés úgy, ahogy van... :-)
2010. ápr. 26. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez jó kérdés...ezen gondolkoztam már én is, hogy a szimpatikusság kölcsönös dolog-e, de arra jutottam, hogy nem.
2010. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem így van. Volt egy olyan srác, aki futott utánam, imádott velem beszélgetni, de én elkerültem és ellenszenvesnek tartottam :S

20/L

2010. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezen már gondolkoztam én is :D
2010. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jó, az egy másik dolog, hogy valaki fut utánad, és téged irritál... Vagy nem? :D


De tényleg, szerintem érdekes a dolog, egy csomót gondolkoztam már ezen, hogy mégis hogy van. De legtöbbször én is arra jutottam, hogy nem, de mégis voltak olyan gondolataim, hogy ha valakit aranyosnak tartok, akkor hasonlóan cuki, mint én, és akkor így kölcsönös.......Vagy áh, már nem is tudom. :-)))

2010. ápr. 26. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem pl.-ul szimpatikus ahogy írsz, bár neked kétlem, hogy szimpatikus, amit én írok :) haha
2010. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) Habár én megérzem, hogy kinek vagyok szimpatikus, és általában nekem is azok szimpatikusak, a többiekkel meg nem foglalkozok :D De amúgy lehet, hogy rosszul érzem :)
2010. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Nem csak azért tetszhet valaki, mert hasonlít rád.
2010. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogyne, mindenki be van erre programozva, h össze-vissza szimpatizáljon. :P Amúgy szép lenne. :)
2010. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok olyan önimádó, hogy a hasonmásaimat szeressem:D
2010. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

áá dehogy..

nem ilyen egyszerű..

:]

2010. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!