Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék sokkal kedvese...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan lehetnék sokkal kedvesebb? Vagy esetleg jófej?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki mindig mondta, hogy milyen jófej, meg kedves vagyok, de nem rég kiderült hogy egy nyalis állat. Néhány említették már hogy lehetnék kedvesebb, meg sztem az sem ártana ha jófejebb lennék, mert nem sok barátom van, konkrétan csak két fiú. (Lány vagyok) A lányok egyenesen elkerülnek, szerintük unalmas vagyok, meg néhanapján lehetnék kedvesebb. Esetleg gondoltam rá, hogy viccesebb is lehetnék, de ezeket hogyan fejlesszem? Tudnátok ötleteket adni??

2016. okt. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy . Minek . Mások véleménye utasítása elvárása fontos ? Ők belemennének abba a cserébe hogy többet nem nyaliznak se hazudoznak se avatkoznak más ügyébe se ugatnak zagyvaságokat ? Ez nem kívánságműsor , van több mint 7 milliárd ember azok közül esélyes hogy kialakul komolyabb köztetek .
2016. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy kedves legyel, ismerned kell olyat aki az és példaképként szolgál.
2016. okt. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: Ennek létező embernek kell lennie? Nem elég Onodera, vagy Siesta?? #animefanvagyokbocsxd
2016. okt. 22. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!