Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Miért nem...

Miért van ez? Miért nem hagynak a magasságom miatt?

Figyelt kérdés

Idén én vagyok a legkisebb az osztályból.

Ennek ellenére mindenki az orrom alá dörgöli, hogy milyen kicsi vagyok.

Amúgy 155 cm vagyok 14/L



2016. okt. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem kell mindent mellre szívni! Nekem van egy osztálytársam (10.-es!), 153 cm, én őt törpének hívom, ő meg engem óriásnak. Szerintem ez tök cuki:3
2016. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kicsi a bors, de erős!


Idén te. Jövőre majd változik a helyzet, mint ahogy tavaly is más volt. Növésben vagytok mind. Ne foglalkozz velük! Majd kinövik. ;-)

2016. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...de a szüleim sem olyan magasak...
2016. okt. 22. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Na és? Nem lehet mindenki magas. Különben ha lány vagy, inkább legyél alacsonyabb az átlagnál, mint túl magas, nem? :)

Én 160 cm-esen teljesen átlagosnak érzem magam, és kapásból tudok mondani neked legalább három olyan kolléganőmet, akik alacsonyabbak, mint én. Úgyhogy abszolút nem vagy ezzel egyedül. De különben is még növésben vagy, mondom!

Nyugi! Nem centiben mérik se a szépséget, se az okosságot, se semmi fontosat!

2016. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!