Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? 13 éves, nagyon...

Mit tegyek? 13 éves, nagyon fejletlen lány vagyok. A magasságom 150 cm,40 kg vagyok, és nagyon kislányosan nézek ki. Lécci írjatok értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 13:31
 1/6 tetris ***** válasza:

A szervezeted növésben van. Ez azt jelenti, hogy nagyon fontos lenne, hogy elegendő vitamint, ásványi anyagot vigyél be. Mindennap enned kell friss zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket. A szénhidrát is nagyon kell, nyugodtan befalhatsz néha egy kis csokit. Szerintem igencsak vékonyka vagy, nincs miből felépítenie a szervezetednek a női lét fizikai megfelelőit. Ezért nem nőnek a melleid, nem nőiesedsz. Nem kellene meghízni, de egy kis súlynövekedés nem ártana.

Ha nagyon nincs étvágyad, akkor kérd meg édesanyádat, hogy vegyen neked multivitamint, vagy Centrum tablettát.

Vígaszként csak annyit: olyan még nem volt, hogy valaki ne nőtt volna fel előbb-utóbb.

2012. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nem tudsz és ne is akarj semmit tenni! Vannak, akik huszonévesen is 13-nak néznek ki, te még bőven ráérsz. Nincs azzal semmi baj, ha kislányosan nézel ki. Viszont nagyon gáz, ha D-kosaras melltartót veszel és kitömöd, vagy egy kiló sminket kensz magadra. Majd, ha már menstruálsz, elkezdesz nőiesedni, de még bőven ráérsz. :)
2012. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 13. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Én tizenévesen nagyon élveztem, hogy fejlettebb voltam és idősebbnek néztem ki a korombélieknél.

Most, hogy 32 évesen 38-nak néznek az emberek, már annyira nem röhögök.


Örülj neki! Addig jó, amig gyerek vagy. Majd megnő mindened. :)

2012. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem vagy vékony!én 158-159 cm vagyok,és 38 kg!nem nőiesedsz,mert nincsenek olyan génjeid!Amugy meg nem tudom,mire verik magukat a mostani 13-14 évesek!Mit gondolnak,most fog akkora mellük nőni,hogy a B-s kosárba nem férnek majd bele?Istenem-.-Inkább foglalkozz a tanulással!Nemhogy a mellnövekedéseden parázol!Pffff
2012. dec. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Még mindig jobb mintha 1000 kg lennél! Egyébként ez teljesen normális. Én most 12 vagyok és van egy osztálytársam aki 84 kg! Az apám annyi! Úfyhogy örülj a testalkatodnak!
2014. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!