Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önkielégítés, ciki?

Önkielégítés, ciki?

Figyelt kérdés

Otthon általában a vécén szoktam magamat kielégíteni. Sokáig szokott tartani, mert nem sietem el. A szüleim azt hiszik, nagy munkára megyek, és, hogy szorulásom van. Ezért orvoshoz akarnak vinni.

Mit tegyek?


2016. okt. 29. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki önkielégít, így akár meg is mondhatnád hogy mi tart ennyi ideig. Nem kell túl sok gondolkodás, hogy vajon miért tölt valaki sok időt egyedül, egy zárt helyiségben.

Megmondhatnád hogy nincs szorulásod, hogy ne legyen egy felesleges utad a kórházba/orvoshoz, főleg ne ess át kellemetlen vizsgálatokon. Lehet felmerül majd a kérdés, hogy akkor mit is csinálsz olyan sokáig, vagy elmondod vagy kamuzol, csak ne olyat ami aggodalomra adhat okot. Mondhatnád, hogy a vécén ülve szoktál elmélkedni, de gyenge lenne.

2016. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Wcn ulve olvass, vagy facebookozz
2016. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, alibinek vigyél be könyvet vagy újságot, így azt gondolják, csak elücsörögsz a WC-n.


Tipp: este későn végezz önkielégítést, amikor szüleid már lefeküdtek. Akkor legtöbbször semmit sem fognak észrevenni és nem kell magyarázkodnod.

2016. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki, próbáld meg tényleg inkább este kiverni, ha pedig elvisznek orvoshoz akkor ha kettesben vagy az orvossal mondd el neki, hogy nincs szorulásod se semmi bajod, csak szeretsz ott üldögélni és a gondolataiddal kettesben maradni.
2016. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Beszélj apuddal! Meg fogja érteni a dolgot. Ő is tuti csinálta! Az én apám anno tök jó fej volt ha a recska szóba került!
2016. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy tipp várd meg amíg a szülők nincsenek otthon, aztán tekerj wc papírt a farkadra, feküdj le az ágyadban háttal és már élvezhetsz is!
2021. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!