Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Nos egy 2 hete az unoka testvéremmel a nagymamánál voltunk volt ott egy lány akinek ez elött kb 5 perce mondtam meg hogy szerelmes vagyok belé.( a lány is 11 éves)leültünk hárman a padra beszélgetni.Ekkor kijött a nagymamánk a házajtaján tálcával a kezébe amin HÁROM melegszendvics volt.(a park szomszédos a házzal),de felszolgálás után kiosztotta a telefon számom az unokatesómét is ki akarta,de az övét nem tudtam Ráadásul azt mondta neki ha tudja adjaameg az ő számát is.A melegszedvicset ketten megettük mert finom volt,de a lánynak láthatóan nem izlett ezt abból gondolom hogy,mire mi megettük ő még csak egy harapásnál tartott.Ez a helyzett,

2016. aug. 29. 15:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
95%
Gyerekek vagytok, nem is értem mi lenne ebbe a ciki. Talán a helyesírásod?
2016. aug. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
Oszinten en ebbol nem ertek semmit :D
2016. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

KTP nevű felhasználó kérdése:


Szerintetek ez ciki?


Nos egy 2 hete az unoka testvéremmel a nagymamánál voltunk volt ott egy lány akinek ez elött kb 5 perce mondtam meg hogy szerelmes vagyok belé.( a lány is 11 éves)leültünk hárman a padra beszélgetni.Ekkor kijött a nagymamánk a házajtaján tálcával a kezébe amin HÁROM melegszendvics volt.(a park szomszédos a házzal),de felszolgálás után kiosztotta a telefon számom az unokatesómét is ki akarta,de az övét nem tudtam Ráadásul azt mondta neki ha tudja adjaameg az ő számát is.A melegszedvicset ketten megettük mert finom volt,de a lánynak láthatóan nem izlett ezt abból gondolom hogy,mire mi megettük ő még csak egy harapásnál tartott.Ez a helyzett,


tegnapelőtt 15:40 Kedves második ebbe mi nem érthető

2016. aug. 31. 16:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, az, hogy nem értjük, hogy mi a kérdésed. Az lenne ciki, hogy a lánynak nem ízlett a szendvics?

Rohadt ciki, költözz el, változtass nevet, és kérj elektrosokkot, hogy kitörölhesd ezt a kínos pillanatot az emlékeid közül.

2016. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"de felszolgálás után kiosztotta a telefon számom az unokatesómét is ki akarta,de az övét nem tudtam Ráadásul azt mondta neki ha tudja adjaameg az ő számát is"


Én speciel ezt a részt nem értem teljes bizonyossággal. Ki osztotta ki a tel.számot, és ki mondott kinek mit??? A nagymama akart telefonszámot cseréltetni köztetek, és ciki-e vagy miről van szó?? Tök érthetetlen, amit írtál. Azt meg abszolút nem értem, hogy miért fontos a melegszendvics, és hogy ízlett-e a lánynak vagy sem. Ez lett volna ciki? Vagy az, hogy szerelmet vallottál neki?

2016. szept. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*és EZ ciki-e vagy miről van szó
2016. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A nagymamám osztotta ki a számot es szintén ő mondta a lánynak hogy adja meg az övét
2016. szept. 3. 08:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Wtf

XDDDD

2016. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: És akkor ez ciki-e? Vagy micsoda? Erre még mindig nem kaptunk választ. :D
2016. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ciki e hogy a lány szeme láttára osztotta kia aszámom és azt mondta hogy ő is adja meg ha gondoljade azt mondta hogy az ő telefonszáma nemrég változott meg és nem tudja? Így már érthető lenne
2016. szept. 6. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!