Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvált férfiak, van úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfiak, van úgy, hogy ex-nejetekre gondoltok masztizás közben? Nem ciki ez?

Figyelt kérdés

Bár senki nem tudja, mégis kissé zavarba ejtő számomra, ha önkielégítés közben eszembe jut ex-nejem. Pontosabban, nem mindig ő, hanem a vele átélt élmények.

Mivel én is jelen voltam, így az én emlékeim is. Rossz dolog a régi szép, kellemes, izgalmas emlékekre visszagondolni?



2015. nov. 3. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok elvált, se nős, de szerintem nem rossz dolog a régi szép emlékekre gondolni... illetve annyiból rossz lenne, hogy talán némi hiányérzet vagy fájdalom is előjönne vele együtt hiszen mégiscsak a múlt...
2015. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezzel mi a baj? Csak az juthat eszedbe ami megtörtént mármint a saját életedből. persze gondolhatnál olyanra is akivel csak szeretnéd ha megtörténne. Ezt senki nem érezné cikinek:)
2015. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem szokásom. Amikor együtt voltunk, akkor is a húgára fejtem a kígyót.
2015. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Alapból nem ciki. Te azért érzed annak, mert elképzelhető, hogy még nem tudtál továbblépni, és ez a helyzet zavar. Ez esetben a megoldás nem az, hogy többet nem gondolsz rá maszturbálás közben, hanem több energiát fordítasz az új kapcsolataidra, ismerkedsz.

Ha csak az önkielégítés miatt gondolsz rá, azzal nincs semmi gond. Sokkal egyszerűbb olyan emberről fantáziálni, akivel tényleg volt szex.

2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szoktam exemre is gondolni, partneremre is és fantázia nőkre.

Szerintem sem ciki. Ha neked jól esik, akkor bátran gondolj rá. Ha viszont rossz érzéseid vannak ez miatt, akkor próbáld kizárni fejedből.

Valóban jobban járnál, ha ismerkednél, új csajokkal jönnél össze, új élményekkel gyarapodnál.

Nekem még az aktuális partneremmel történő szex közben is eszembe jut egyik másik exem. Pl. ezt XY rosszabbul vagy jobban csinálta, ezt VZS is kedvelte, most úgy fogom csinálni, mint QW-nek...stb. De soha nem képzelek oda másik nőt az aktuális helyébe!

Szerencsére nem látnak a fejebe a csajok! Így nem zavarja őket. :-)

2015. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor volt rá példa, de aztán szép lassan megtudtam, hogy hogyan, hányszor és kikkel csalt és úgy megundorodtam tőle, hogy egy ideje már nem gondolok rá.
2015. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!