Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valakinek pont azért nincs párkapcsolata mert alacsonynak született?

Figyelt kérdés

Személy szerint én butaságnak tartom, igaz hogy én is elég alacsony vagyok 168 cm vagyok, és a 65 kg-al elbújhatnék szégyenemben, de ez vagyok én, és szerintem az meg hülyeség ha azzal a kifogással jönnek a nők, (ha jönnek) hogy alacsony vagyok nekik. Előbb hinném el, hogy a belső tulajdonságommal van valami gebasz, vagy valamiért defektes lennék. Ha tényleg igaz lenne, hogy az alacsony nők is csak a magas pasikat keresik akkor én se lennék itt, mert apukám 165 cm magas, anyukám meg 163 cm és apukám anno nem volt gazdag (pénzügyileg, még most sem), izmos sem volt (kisebb sörhas), de anyukámnak mégis bejött.

Most tényleg csak nagyon megváltozott a nők ízlésvilága, vagy alapból vannak olyan alacsony srácok akik nem képesek párkapcsolat kialakítására?


2013. júl. 5. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
ez már a 135-ödk ilyen kérdésed ?
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség szerintem. a kis 1m magas emberkék is képesek maguknak párt találni. :D
2013. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
dehogy. :) Csak azért kérdeztem, mert szerintem hülyeség az, hogy pont a magasságom miatt nem lehetne barátnőm. Akkor inkább hihetőbb történet az, hogy belsőleg nem szimpi valami bennem.
2013. júl. 5. 18:05
 4/10 anonim ***** válasza:
az ilyen alacsonyabb emberek elszoktak járni gyúrni hogy ezzel keltség fel jobban magukfelé az érdeklődést :) amúgy ez butaság amit írtál h ezért nem lehet nőd :D
2013. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia,6elmult és már kezdtem aggódni,hogy ma nem írsz ki kérdést,de megnyugodtam-báró.
2013. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ott írtam az elején hogy én BUTASÁGNAK tartom, mert akkor én nem lennék most itt, és ezért kérdeztem rá, hogy az ízlésvilág változott vagy valami más? :)
2013. júl. 5. 18:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Legalább jól tudok időzíteni 5-ös. :D
2013. júl. 5. 18:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, még sincs most párom..:/
2013. júl. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hátrány, ha egy fiú alacsony. Én ilyen 165-167centi körül vagyok, de a legtöbb mai lány nem csak magasabb, de nagyobb tömegre is tőlem és hát érthető, ha ők nem akarnak tőlem semmit, a pici lányokat meg még inkább viszik, általában a magas, 180centis fiúkra buknak az ilyen 150-160centis lányok is. Ez van, egy alacsony fiú nem igazán kell a lányoknak, sajnos. MI selejtek vagyunk. :(
2013. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam annyira nem számít ez a magasságdolog.. Volt már 2méteres barátom meg 160cm magas is.. mindkettőt tudtam szeretni .. De az tény,hogy ha magasabb lennék nem járnék alacsonyabb fiúval..

16/l(158cm)

2013. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!