Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
momsengirl666 nevű felhasználó kérdése:

Miért van az, hogy borotválkozás után másik nap már nő rendesen vissza a szőr? Ez intim borotválkozásnál elég zavaró, hogy másnapra már durván nő. Esetleg valamilyen tippek rá, hogy lassabban nőjön? Vagy valami. Mert ez teljesen kikészit.18/L

2016. okt. 30. 20:46  Privát üzenet  

A válaszok
2*Sü nevű felhasználó válasza:

A megoldás: epilálás, gyantázás, lézeres szőrtelenítés.

A borotválkozással az a baj, hogy csak elvágja a szőrszálakat, de a szőrhagymák megmaradnak. Az általam felsorolt módszerek viszont a szőrhagymákat is eltávolítják, így azok lassabban regenerálódnak.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. okt. 31. 01:33 Privát üzenet
DR.Strange nevű felhasználó válasza:

A hormonok...

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. nov. 5. 23:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megvan nekem a "Nyírd ki ezt a naplót! " És én rendesen kinyírtam az utasításítások alapján. De láttam hogy mások csak rajzolgatnak bele. Bennem van a hiba? Xd
Az arcom a szőr rendesen csak bajusznak nő, talán még az államon vehető észre, az arcom többi részén nem igazán, emiatt borotválkozás után is, hülyén nézek ki, mintha szakmunkás...
Utálom ha látnak sírni.14éves lány vagyok és sosem tudom magam rendesen kisírni valahol mert valaki mindig itt van. Ha egy sírós filmet nézek nem merek bőgni mert meglátnak. Ha...
Nem vagyok az a nagyon beszédes fajta. Ez ellen mit tudok tenni hogy rendesen tudjak kommunikálni másokkal?
Soha nem sikerül rendesen leborotválni "ott lent". Hogyan kell hogy szép legyen?
Mivel tudnám rendesen eloszlatni az arcomon a borotvazselét? Mindig kell aftershave-et használni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!