Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig önbizalom hiányos vagyok és magammal szemben nem pozitív? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Elvileg szép vagyok bulis jófej meg ilyenek és eléggé optimista ezért szeretnek is velem lógni az emberek mert"árad belőlem mindig a pozitív energia".A fiúk is elvileg elismerték hogy jól nézek ki.De én nembírom elhinni.meg amikor magamról van szó mindig negatív vagyok.:/
2016. nov. 4. 09:37
 1/1 anonim válasza:
Hat hogy miért gondolkodsz így, annak rengeteg oka lehet, ebbol mondjuk a legszembetűnőbb, ha kiskorodban elhanyagoltak, vagy a szüleid (akar még most is) nem batorítottak annyira, amennyire szükséges lett volna. Ha tényleg komoly problemanak erzed ezt, írj privatban.
2016. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!