Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan segítsek magamnak?...

Hogyan segítsek magamnak? Valami jó ötlet hogy vidám stb. legyek

Figyelt kérdés
Na az a baj hogy az elmúlt időban csak rossz történik velem.... Kéne valami amitől még akkor is vidám tudnék lenni aki miatt van mert mindig kiborulok ha magláttom stb.... Valami olyan dolog amitől több önbizalmam lesz és vidámabb leszek töle tudtok valami olyat?

2013. máj. 7. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:

sziia. mivel kort nem írtál ezért nem tudom, hogy mennyit segítek, de tudom, hogy milyen helyzetben vagy, mert most nekem is nagyon rossz napjaim vannak. de gondolj arra, hogy biztos van olyan, akivel együtt tudsz lenni, és nem vagy egyedül, van családod, barátaid. és a legjobb az lenne, hogy megbeszélni azzal a bizonyos személlyel a dolgokat, ha pedig nem lehet, akkor meg csak arra gondolhatsz, hogy ő is mennyi mindent veszített.

a vidám dolgokról pedig sorolhatnám a kicsinyke listámat, de nem biztos, hogy neked is ugyan attól lesz jó kedved, mint például nekem. akár egy öleléstől, egy számodra fontos személy jelenlététől már vidámabb lehetsz. ha tudok még segíteni írj nyugodtan:D

15/l

2013. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is meg kell tanulnod önmagadat szeretni. Tedd ami boldoggá tesz, soha ne érdekeljen mit gondolnak rólad mások. Az csak egy vélemény, nem tény. Mindig lesz, aki azt a tulajdonságodat fogja legjobban szeretni, amiért más épp nem szeret. Add önmagadat és a helyes emberek fogják szeretni a valódi énedet. Nincs értelme megjátszanod magad, mivel úgy nem téged fognak szeretni,hanem egy más személyt. Csak egy szerepet. Hallgass olyan zenét ami feldob, sokat legyél a természetben. Sportolj, ez nagyon sokat segít. Ha szükséged van valakire, akivel beszélgetnél, írj bátran! :D


15/L

2013. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!