Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez normális az én...

Szerintetek ez normális az én koromban?

Figyelt kérdés
Nem szeretek bulizni járni, szívesebben töltöm otthon az estét, filmet nézek, vagy chatelek a barátommal. Barátnőim mindig hívnak kisebb bulikra, bálokra stb. de egyszerűen nincs kedvem, nem vonz. Anyukám szerint ez nem normális hogy fiatal lány létemre be vagyok "punnyadva". Persze ha már elköltöztem innen, érettségi után, akkor szeretnék, nagyobb városban, de egy kis városban élünk itt nem igazán van rá lehetőség, ha van is nagyon ritkán. 15/L
2016. nov. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyvarosban elek, de en sem szoktam menni bulikra, mert sztem fiatal vagyok hozza.

Am 14/l

2016. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. Nekem sincs hozza kedvem, nem az en vilagom.
2016. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen, más 15 évesen már az elvonón és 2 abortuszon is túl van, nem csoda, ha anyukád aggódik miattad. Sőt, a te korodban én már 16 éves voltam, olyan nagyon érett kislány voltam.
2016. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!