Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen elakarok költözni...

16 évesen elakarok költözni egy panelházba, szerintetek ez normális a koromban?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy most kertes házban lakom szüleimmel, testvéremmel. Sajnos ott még nem járunk, hogy legyen emellé egy lakás is. Szoktam nézni az Édes Életet ahol látom az egyik celeb lakását. Nagyon megtetszett, már régebben is szerettem a panelokat. Álmom lenne, ha ott lakhatnék egyedül, haverokkal feljárogatni.

2014. jún. 3. 11:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd az ilyen álmokat.:))
2014. jún. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Panelben lakók nagy többsége meg kertes házról álmodozik. 16 éves korban még a haverokról szól a világ, s ez így van jól. Egyelőre viszont a szüleid akarata és pénze határozza meg napjaidat. Panelban sem jobb az élet, hidd el!

Ha a szüleidnek van sok zsetonja, s bérelnek neked egy lakást, akkor nosza. Vagy ha majd dolgozni fogsz, magad is megteheted.

2014. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Egy átlagos panel 60nm, amit ebbe a szennyműsorban mutogatnak, azok legalább 150-200nm. Egy olyan alapból baromi sokba kerülne és még a rezsi is ott lenne.
2014. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Panellakásban élők pedig kertesházról áradoznak. :)

Majd ha felnőtt leszel saját keresettel, akkor vehetsz egy kis lakást magadnak.

2014. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"Álmom lenne, ha ott lakhatnék egyedül, haverokkal feljárogatni."

Hát igen. Ebben a 16 éves ábrándban a "panelház", mint olyan, abszolút mellékszerepet játszik.

2014. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Két hét után feljelentenének a szomszédok, ha "feljárogatnál" a haverokkal. Kertes házban nőttem fel, elköltözünk panelba, tíz évig laktam ott, és gyűlöltem, mint a sz@rt. Bal szomszéd hajnali háromkor bömböltette a rádiót, jobb szomszéd éjjelente üvöltötte ki magából a családi problémáit fosrészegen, "balabbik bal" szomszéd reggeltől estig Benassit bömböltetett, alsó szomszéd lejárólapozott és naphosszat ott kopogtak a műanyag talpú papucsban, bal alsó szomszéd hetente háromszor szintén családi problémákat óbégatott éjjel-nappal fosrészegen, az épülettel szemben volt egy csujjogatós kocsma, jobbra a vasútállomás. Tűdüdüdűdüdüdű... Utáltam.
2014. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Most megyek 11. osztályba (pár hét és 17 leszek), és ugye jön az érettségi és az egyetem választás. Két helyre is fogok menni mind a kettőn levelező, bátyjám is egyszerre kettőt végzett, és ő rajat is láttam mennyi szabadideje lett, egésznap itthon ült és nem csinált semmit jóformán. Nem akarok így járni! Szeretnék majd önálló életet tehát 2 év múlva csak
2014. jún. 3. 11:48
 8/22 anonim ***** válasza:
a panellakok általában szornyuek, mármint azok akik zajongatnak, és nem lehet tőluk aludni....minden zaj áthallatszik, borzasztó.Ezerszer inkább kertes ház!!
2014. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor lesz álom egyedül laknod, úgy mint azok a celebek, ha olyan munkád lesz, ahol rengeteg pénzt keresel. Különben egyedül csak nyomorogni fogsz.
2014. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja és ennek a celebnek a háza is 64 nm :), közbe leírom azt is hogy nem egész életemet akarom letölteni egy lakásban, csak ott aludni, egyedül a családtól. És itt több időm lenne és több dolgot tudnék csinálni. Felnőtt koromat én is nagy kertesházban képzelem el.
2014. jún. 3. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!