Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudjak vagy nincs jogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudjak vagy nincs jogom még megnyilvánulni sem?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú az életemben,egy időben szakítottunk a párjainkkal és megbeszéltük barátok maradunk,szex is bele fér,vonzalom is megvan,kedveljük is egymást de egy időre nem akarunk komoly kapcsolatot.NA igen,de ő mint megtudtam nagyon felfigyelt az egyik lány ismerősömre,tetszik neki.Lány ismerősömnek nem,és mesélte hogy múltkor ráírt chaten.És ez nekem nagyon rosszul esik,felrobbanok.Van jogom szólni neki?Zavar nagyon is.És hogy adjam neki elő ezt a dolgot?
2011. jún. 15. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne haragudnod? Nem a pasid.
2011. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szereted őt. De semmilyen jogod nincs szólni hiszen nem jártok nem vagytok pár kapcsolatban, csak szimplán összejártok dugni.
2011. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Ezt annyira bírom.. Tök jól elvagyunk, néha összejárunk szexelni, de csak barátok vagyunk.. Ez mi??? Gondolom aki megdönget, az a párod, ellenkező esetben más foglalkozás illet.. Tényleg, hány ilyen "jó barátod" van???? -.-
2011. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolván: Rohadtul nincs semmi jogod beleszólni, ha nem jártok, stb.. akk csak egy csaj vagy akit időnként kikormol, te választottad ezt a helyzetet, viseld a következményeit.
2011. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Lehet kövezni!Ő az egyetlen akivel összejárok.Csak az érdekelt volna hogy szólhatok e neki hogy zavar!Mert magamban dühönghetek nem is akarok vele veszekedni,csak zavar.
2011. jún. 15. 09:38
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzel, tedd szóvá neki, hogy te többet érzel iránta (mert így van, máskülönben nem lennél mérges). Magadban tarthatod de csak egyre rosszabb lesz.. Még meg van az esélye, hogy téged választ, elvégre veled már jóban van.. ennyi az egész. Vagy járhatsz 30évesen pszichológushoz az elfojtott érzelmek kitörése miatt, mint az egyik ismerősöm..
2011. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nincs jogod beleszólni, haragudni haragudhatsz, ha jólesik, de sok értelme nincs. Nem vagytok egy pár, nem a pasid, nem a férjed.

Ha valakivel "barátként" lefekszel, hiába van vonzalom, szerelem nem lesz belőle, legalábbis viszonzott nem. Attól, hogy te belezúgtál, ő nem fog beléd. Ezt a jövőben tartsd szem előtt, és akitől akarsz valamit, annak ne mássz be az ágyába.


A lány ismerősöd viszont eleve bukta lesz neki (jaj, ráírt chaten, mekkora tragédia, most mi lesz?! - azért remélem, túlélte), mert én sem jönnék össze olyan pasival, aki a barátnőmet dugja hobbiból.

2011. jún. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ja-ja, vagy mondd el neki, hogy ez téged nagyon zavar, szóval nyilván valamit érzel és megpróbálhatnátok. Vagy mondd meg neki, hogy téged ez zavar, és mégsem tudod tovább csinálni ezt a "kapcsolatot", egy darabig ne találkozzatok, vagy csak egyszerűen mondd azt, hogy most egy darabig nem akarsz összejárni vele. :)

Jogod elvileg nincs ilyen megnyilvánulásra, de ettől függetlenül valamit lépned kell szerintem. :)

23N

2011. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

SEMMI JOGOD HOZZÁ!


Nem vagy senkije, nehogy számon merd kérni.

Értem, hogy zavar, de csak akkor szólj neki, ha te akarsz vele komolyan valamit. Nehogy már ne legyen senkije, mert neked sincs, mert akkor nem fogtok szexelni...

2011. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

az igen anyukám, te aztán nőből vagy.

páromnak is volt egy ilyen kis utánfutója, aki bólogatott rá, hogy tökéletesen megfelel neki a szexkapcsolat, meg persze, ez csak barátság, aztán mikor megjelentem a képben, majdnem dunába vetette magát.

2011. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!