Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy talpraesetteb...

Mit tegyek, hogy talpraesettebb legyen a természetem, és ne legyek gyermeteg?

Figyelt kérdés

Alapjáraton elkerülő személyiségem van.Amióta nem a szüleimmel élek,azóta változtam valamennyit,de időnként gyermetegnek érzem magam bizonyos szitukban.

A szüleim cseszegetnek ,mert nem rájuk ütöttem.Ők talpraesettebbek,meg arrogánsabbak.

Jelenleg egyedül élek a nagyobbik lányommal,és törekszem mindig a legönállóbb lenni,meg talpraesett.

Szeretnék most is eladni egy két dolgot ,de nem erősségem a bizniszelés.Egyszer próbáltam a piacon,és teljesen összezavartak,a többit nem írom ki.Szerintetek is külön adottság kell az ilyesmihez???

Mit értetek talpraesettség alatt?Mi tartozik bele?



2016. nov. 6. 10:39
 1/2 A kérdező kommentje:

Úgy érzem a gyermekkori zaklatások,meg verbális iskolai erőszak amiben nem kaptam annak idején segítséget,az is sokat befolyásol,de csak meghatározott szintig tudtam feldolgozni.Akkor azt tanultam meg,hogy mindent meglehet velem csinálni,és legyek bábú.Sokat dolgoztam ezen,de csak részterületen látok fejlődést.

Mindenféle negatív szitut most sem mindig tudok kezelni,és ezért nem mernék akármilyen munkakörbe menni dolgozni például:bolt,kocsma Ott mindenkit tudni kell leépíteni.

A bizniszelés is ide tartozik,pedig lenne mit eladnom Mit tanácsoltok?

2016. nov. 6. 10:49
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idős lehetsz de ha folytatos ezen hozzáállásod az élethez azon kapod magad hogy elszálltak az éveid és te semmi maradandot nem alkottál csak akispadon töltötted egész életedet...nem muszáj mindenkinek nagyszájúnak és talpraesettnek lenni keresd meg azt a foglalkozást amiben jol érzed magad ne azt keresd ami nem te vagy..
2017. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!