Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Mire jó ez a gyermeteg játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Van egy férfi, akivel majdnem 10 éve ismerjük egymást.(egy iskolába, és egy edzésre jártunk. ő ott dolgozott a suliban) Régen odavoltunk egymásért, de sosem jöttünk össze, mert mindig azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit.


Ahhoz képest akármikor pasim lett, vagy csak férfiak vettek körül engem, féltékenységi jelenetet rendezett minden alkalommal. Aztán meg nem állt velem szóba. Én próbáltam vele megbeszélni, és kérdezni, hogy miért csinálja ezt? De mindig az volt a válasza, hogy ő nem csinál semmit, és én abszolút nem érdeklem őt.


Én elfogadtam, és megpróbáltam elfelejteni, de akármikor ez történik, mindig felkeres engem. Múltkor is haverokkal megbeszéltünk egy találkozót egy olyan helyen, ahol a madár sem jár. Ő valahogy megtudta, és ott várt csinosan felöltözve, de nem jött oda hozzám beszélgetni.


Aztán csomószor volt még ilyen, hogy amikor nem törődtem vele, mindig valahogy felhívta magára a figyelmemet, de ha rákérdeztem, hogy miért csinálja, akkor mindig tagadta, és közölte, hogy nem érdeklem.


Miért csinálja ezt majdnem 10 éve? Mire jó ez neki? Mi a véleményetek?


A válaszokat előre is köszönöm


2016. máj. 8. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mintha félne tőled!
2016. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez az ember egyszerűen nem normális.Valami defektje van. Ez értelmezhetetlen viselkedés egy felnőtt férfitól.
2016. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, lehet, hogy fél..De ennyire? :/ És ha tudja magáról, hogy nem merne velem együtt lenni (akármi miatt), akkor miért akar magához láncolni? Ez önzőség.
2016. máj. 8. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló sztorik nekem is van én sem értem :(
2016. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Számomra felfoghatatlan, hogy miért csinálja. Gondolom téged is nagyon idegesít. :/ Ha nem akar velem együtt lenni, akkor engedjen el, és ne hívja fel magára a figyelmemet, ha már nem foglalkozom vele. Hagyja, hogy találjak magamnak olyat, aki oda mer állni elém, és meg meri kérdezni, hogy leszek-e a barátnője.
2016. máj. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!