Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert felek verekedni?

Miert felek verekedni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el thai boxolni 1 hete , de miert van az hogy felek megutni valakit igazibol edzesen kivul pl fejre sose mernek utni ez miert van mit tudok ezzel csinalni ?

2016. nov. 6. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

A thai box és a sima "verekedés" közt van egy kis különbség, és ezt ki tudom jelenteni annak ellenére hogy én nem vagyok a sportág szakembere. :)


A sport azért van, hogy az ellenfél megjelölt pontjaira kell ütést mérni. Legyen benned annyi kurázsi, hogy már csak azért is megmutatod, hogy te vagy a férfi, történjék akármi is.


Ha pedig érzed, hogy nem neked való, hagyd abba az egészet.

2016. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, ha pedig arról van szó, hogy edzésen kívül nem mersz valakit megütni, javaslom hogy ne is tedd, mert még nagy szarba fogod keverni magad.


Nézz magadba: tényleg olyankor meg akarod ütni az illetőt vagy csak ezt a magatartást szoktad meg? Ezt látod igazságosnak, vagy csak ilyen közegben nevelkedtél?

2016. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Edzésen kívül soha ne üss meg senkit. Max ha meg akarnak verni, de ezt mindig próbáld elkerülni. Rengeteg boxoló van, némelyik a börtönből jött, de soha nem ütnének meg egy ártatlan embert sem. Az edzések és meccsek nyilván kivételek, ott nem szabad visszafogni magad, vagy te fogsz kapni egy jó nagyot. De ott előre tudják mi lesz, mind a ketten erre vállalkoztak. Ha erős akarsz lenni, de nem akarsz egyfolytában verekedni, akkor egyszerűen gyúrd ki magad, vagy válasz másik sportot. Ezért mennek sokan konditerembe, mert ott is ki tudnak izmosodni, az átlagnál erősebbé tudják tenni magukat, és senkit sem kell közben megütniük.
2016. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az edzésen kivűl igaziból éles helyzetben van ez , gyúrtam félévet csak abba hagytam a thai box miatt . És ez szerintem hülyeség hogy sokan azért járnak gyúrni meg értelme se sok van de mindegy ebbe most nem fogok belemenni, de ha megtámadnak ki akarok állni magamért , nem mindig kerülni a bajt.
2016. nov. 6. 18:43
 5/8 Zedo Aragaya1 válasza:
Ez teljesen természetes dolog, hogy nem mersz fejre ütni. Az edzőpartnereddel csak gyakorolsz, teljesen érthető, hogy nem akarod kiütni. Az utca viszont más szitu, ott élesben megy a dolog, ha meg akarsz menekülni, akkor ütnöd kell, méghozzá teljes erőből, mert különben téged ütnek ki.
2016. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ezt hogy lehet lekuzdeni ? Egyszeruen nem akarok masnak seruleseket okozni es nem azert van mert felek hanem egyszeruen nem...
2016. nov. 7. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
ha egyszer valoban megtamadnak akkor nem fogod sajnalni az illetot ha felidegesit teged bemosol neki ugyis, mindenki ilyen gondolkodni se fogsz sztem egy dolgot akarsz csak hogy megmenekulj.
2017. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy, viselkedj is annak megfelelően. Ha megtámadnak onnantól kezdve önvédelem, taglózd le, mutasd meg élesben mit tanultál az edzéseken.
2017. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!