Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért rettegek ha egy fiú...

Miért rettegek ha egy fiú rámír facebookon?

Figyelt kérdés
Ahányszor rámír egy fiú, lehet az ROKON, ismerős, osztálytárs, idegen ha nem ismerem règebb óta görcsbe rándul a gyomrom és a sírás kerülget hogy nem akarok beszélni vele. Mièrt van ez? Ilyenkor olyan rosszul èrzem magam hogy rosszul , nyugtalanul alszom utána. Mièrt stresszelek ennyire? Mèg úgyis ha egy rokonnal kell beszèlnem aki tudom hogy semmi rosszat nem akar. Kèrlek segítsetek.

2016. nov. 7. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2016. nov. 7. 20:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Idegenként, általában nem válaszolnak a lányok, ha rájuk írok Facebookon, tapasztalat. 29/F


A rokonokon, ha egyébként jó viszonyban vagy velük, vagy legalábbis nincs rossz viszony, nem tudom, miért stresszeled magad.


Facebookozz kevesebbet, végül is, nem vagy egy olyan, közel élő barátok és közösség nélkül maradt, vidéken élő, majd 30 éves fiatal, mint én!

2016. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm ez fura, élőben is stresszelsz, ha fiúkkal kell beszélned?
2017. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes hogy élőben egyáltalán nem stresszelek (főleg olyan fiúknál akiktől nem akarok semmit). Mondjuk ha életem szerelmèről van szó akkor természetesen rettegek és inkább kerūlöm a beszélgetést de az valami egészsèges izgulás.
2017. jan. 9. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!