Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne lélekben...

Hogyan lehetne lélekben erősebbé válni?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem, 16 éves korom óta bizonyos dolgok olyan erősen beletapadtak a lelkembe, hogy nem tudnak onnan kijönni. Sok fiú akkoriban azt mondta nekem, soha nem lesz kapcsolatom, ami annyira mély sebet ütött, hogy 30 éves koromig valóban nem is alakítottam ki kapcsolatot. Esetlennek tartottak, ami már rám ragadt bélyeg. Gyenge voltam, vékony, kisfiús, befelé forduló. Ezek közül mára megmaradt a kisfiús, a befelé forduló, a többi talán már nem. Mindig kikezdtek valamivel, ami újabb lefelé vezető út volt az önértékelési skálán.
2016. nov. 13. 15:49
 1/1 anonim válasza:
szia!Nos van egy ismerősöm aki hasonló szituációban van.Azt kell,hogy mondjam(írjam)csak úgy nem tudsz erősödni.Az élet tesz azzá!Megpróbáltatások amik elemzik hogyan reagálsz bizonyos dolgokra.Én úgy hiszem ha legalább sikerül elfogadnod magad akkor már is erősödtél hiszen felfogtál olyan dolgot amit eleve nem tudsz megváltoztatni!Próbáld más szemszögből nézni a problémákat amik letaszítanak,nézd a jó oldalát stb..Mindent csak pozitívan aztán rájössz "jéé ez nem érintet meg annyira,de büszke vagyok!"Sok sikert!Bármi an nyugodtan írj!:)
2016. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!