Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tegyem magam "erősebbé"?...

Hogy tegyem magam "erősebbé"? Leirásban minden.

Figyelt kérdés
Szóval eléggé érzékeny(puhány vagyok)Az apró dolgokon majdnem elsirom magam.ÉS ezért gyakram kellemetlen helyzetbe kerülök mások előtt,és mindig magyarázkodnom kell.Kérlek mellőzzétek a balfél,puhapocs kommentekket.12/F

2014. szept. 16. 21:13
 1/3 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Szerintem, az erősebbé válás az akaratodon alapul. Keményen határozd el, és mikor "ilyen" sírós helyzetbe kerülsz, nagyon erősen gondolkodj el azon:

1. Miért akarsz/szeretnél sírni?

A helyzetet szégyelled? Vagy esetleg beütötted valamid?

2. Olyan nagy dolog ez?

Gondold csak át.... Egy kis szégyen miatt nem kell sírva fakadni, csak rontasz a helyzeten.

3. Erős akarsz lenni?

Gondolj arra, hogy már erős vagy, elhatároztad hogy az leszel, ne vallj kudarcot. Próbálj az te erős ember ideálodhoz minél inkább hasonlítani, úgy viselkedni.

Nem baj ha az első pár alkalommal nem siker. Később határozottan jobban fogod viselni :D

Remélem segítettem, ha van még valami nyugodtan keress meg. Üdvözöl Zorica.

2014. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem is az a baj hogy elsirom magam,hanem cak látni az arcomon hogy készülök rá,és mivel az osztálytársaim már rég ismernek,azért tudják hogy mikro kezdek.
2014. szept. 17. 19:24
 3/3 zoricabones ***** válasza:

És akkor gondolom még jobban nevetnek? Vagy elkezdenek nevetni?

Hát azt amit mondtam megpróbálod és egy kis időre ki tudod zárni a környezetedet, akkor egyre nagyobb lesz az esélye annak, hogy el se jutsz odáig, hogy meglássák rajtad. :D

Azonban fontos hogy tudd, ha nem sikerülne, hogy ez hozzá tartozik a személyiségedhez is. :D ne szégyeld, mert az csak ront a helyzeten.

2014. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!