Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nem fér bele néha egy...

Tényleg nem fér bele néha egy nőnek egy nevelő célzatú pofon?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egész nap normális vagyok, semmi rosszat nem csinálok. Nem jöttem be sáros lábbal a szőnyegre amit egész nap sikált a nő, és nem viselkedek parasztként. Tegyük fel, hogy ezek után egy nő elkezd hisztizni, hogy neki milyen rossz élete van, mindent ő csinál a házban, és én csak lustálkodok. Na most igazából ha nem vagyok itthon akkor olgozok hogy legyen pénz, ha itthon vagyok, neki segítek. Ennek ellenére sopánkodik, hogy milyen rossz sora van, és hogy MINDEN FÉRFI EGYFORMA(!!!). Amikor meg utalok rá finoman, hogy még sincs igaza, akkor még neki áll feljebb. Nem mondom hogy minden nő ilyen, viszont az enyém igen. A múltkor elegem lett, megmondtam, hogy elég legyen, gondolkodjon már. Folytatta, én meg mostmár lekevertem neki egy pofont. Nem olyan büdösnagy férfiasat, hanem egy kis csattanós csibész pofont. Most mindenki szerint egy mocskos állat vagyok, pedig szerintem jogosan cselekedtem, nevelő célzattal, ami véleményem szerint nem ártott. Előtte sosem ütöttem meg, és ezután sem fogom, de erre akkor is szükség volt szerintem. Szerintetek?


35F


2010. ápr. 29. 11:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ilyenkor kiviszed a cigánysorra és megmutatod neki, hogy most hol él. Döntsön, hogy rossz-e vagy jó neki. Én nem vertem volna le neki!
2010. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

valaminek a földhöz vágása nem hozta volna ugyanezt a nevelő célzatot?

Mert már híred ment...:S:)

2010. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

És te mit csinálnál ha csak nevelő célzattal a nőd is visszaadná a pofont neked???

Én nem tűrném el a pofont egy olyan férfitől akire főzők,mosok,takarítok,és esténként még szét is rakom a lábam..Nem volt jogod hozzá hogy megüsd!Én is szoktam néha kiborulni.A párom ilyenkor fogja magát és bemegy a szobájába,vagy elmegy sétálni,vagy egész egyszerűen nem reagál rám..Ilyenkor hamar lecsillapodik az ember hiszen egyedül nincs miért vitázni.Van amikor a páromra jön rá az 5 perc.Akkor én is inkább félrevonulok,békén hagyom...Én sem pofozom fel,mert éppen hisztizik...

2010. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Igazad volt!De mindig csak a fejét üsd hogy meg ne sántuljon;)
2010. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
persze, belefér, de akkor az is, hogy nevelési célzattal jól tökön rúgnak téged is...mekkora gyáva szar alak az, aki egy nőt megüt...
2010. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

Szánalmasnak tartom azt az embert aki sokkal gyengébb embert ver meg...Miért nem egy vele azonos súlycsoportúval áll le pofozkodni??

te sem érdemelnél mást...

2010. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy nem tűrné el attól a pofont, akire főz, mos, takarít. Nos nálunk ilyen egyenlő munkamegosztás van. Ha végigolvastad volna, tudnád, hogy szinte neki élek. Miért nem a saját sújcsoportommal pofozkodok? Ki mondta hogy nem? Időnként azzal is. És ki mondta, hogy én nem érdemlek soha egy pofont? Én biztos, hogy nem mondtam. Arra akartam kilyukadni ezzel a kérdéssel, hogy nem a nemet kellene nézni, mert időnként(nagyon nagyon ritkán) nevelő célzattal MINDEN EMBERNEK szüksége van egy pofonra, mert lehet, hogy másból nem tanul, nem gondol bele, hogy tényleg rosszul csinál valamit, nemtől függetlenül. Ez teljesen más, mint ha agyba főbe verném minden egyes nap az asszonyt, vagy akár egy másik nálam gyengébbet. Ha ő b*szna le nekem egyet nevelő célzattal, akkor én elgondolkodnék, hogy mit csinálok rosszul, esetleg bocsánatot is kérnék.
2010. ápr. 29. 18:09
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondom hogy minden nő ilyen, viszont az enyém igen."

Pénzért vetted vagy mi?

Elég szánalmas vagy ha nőt, főleg a feleségedet bántod. Inkább beszélnétek meg a dolgokat, az erőszak csak még roszabb kapcsolathoz és mégtöbb idegekedéshez vezet.

2010. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"pénzért vetted vagy mi?"

Idióta barom vagy, aki az élő fába is beleköt. Most te is tudod, hogy nem ezen van a hangsúj, akár szebben is megfogalmazhattam volna, de tartottam olyan értelmesnek a társságot, hogy feltételezem, a lényeget nézi. Bár tévedtem, a legtöb itt nem ilyen értelmes. Amúgy van benne valami, hogy ez csak rosszabb kapcsolathoz vezet, de hogyha valakivel egyszerűen már napok óta nem lehet beszélni, mert felsőbbrendűnek érzi magát, ordibál, és semmibe vesz, közben pedig neki élek, már majdhogynem többet dolgozok itthon mint ő, plusz még a pénzt is keresem. Néha szerintem szükség van egy gyenge pofonra, hogy elgondolkoztassam, mert más már nem használ, beszélni nem lehet vele ilyesmiről. Viszont ez fordítva is igaz lehet(csakhogy elkerüljem a belekötős idiótákat).


A legtöbb ember meg szinte mindenkire aki nem tetszik neki, azt mondja, hogy szánalmas. Ezzel viszont csak saját magát teszi szánalmasabbá, mivel nem ismeri a szó jelentését. Te pl nem ismered, ahogy észrevettem. Bár erről inkább kiírok egy másik kérdést...

2010. ápr. 29. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!