Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak hogy anya ne...

Mit csináljak hogy anya ne menjen el a keddi fogadoórámra?

Figyelt kérdés
kedden lesz a fogaóoórám , és anya el akar menni , és tudom hogy tuti elmegy, de nem engedhetem hogy elmennyen mert van egy pár jegyem amiről nem tud ,segítsetek kérlek !!

#anya #fogadóóra #nem mehet el
2016. nov. 26. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Az feltűnő lenne ha le akarnád beszélni, mert még inkább el akar majd menni. Ha magyarból állsz szarul csak mutasd meg ezt a kérdést és mindent érteni fog.


Erre nincs megoldás, azzal hogy nem veszel tudomást a rossz jegyekről még nem tűnnek el.

2016. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
válaszolnál a kérdésre inkább?
2016. nov. 26. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Babuci, attol hogy letagadod a valosagot, attol az nem valtozik meg. Anyukad igenis be fog menni (valoszinuleg nem veletlen az sem, hogy be akar menni), es igen, meg fogja tudni eddig miket hazudoztal otthon. Meg is erdemled.
2016. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Válaszoltam: nem tudsz mit csinálni, mert nem te kontrollálod hogy mit akar anyád csinálni. Ha el akar menni akkor el fog menni, és minél gyanúsabban viselkedsz emiatt annál egyértelműbb hogy valamit rejtegetsz és megpróbálsz eltussolni.


Ha attól félsz hogy büntetést kapsz, arra nem az utolsó pillanatban kellett volna gondolnod és most pánikolni.

2016. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Régen jártam iskolában, de már nem elektronikus napló van amit szülő is láthat?
2016. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól tartok kénytelen leszel édesanyád egy fal és egy Luger közé szorítani.
2016. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne ha elmondanád neki? Csak egy ötlet
2016. nov. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor elmondom még egyszer ötleteket kérek , mint az utolsó nem azt hogy ugy is elfog menni , akkor inkáb ne irjatok ha nem tudtok rá választ!!!
2016. nov. 28. 16:58
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
A vilag nem ugy mukodik, hogy ha Babucinak nem tetszik, akkor megvaltoznak a dolgok, igy csak ovodasok gondolkoznak. A nagyfiu/nagylany Babuci tudomasul veszi hogy sunnyogott, le fog bukni (de igen, le fog), es ennek csuf kovetkezmenyei lesznek. De Babuci ugyes es okos, mert ha sunnyogni volt esze, akkor most ahhoz is lesz, hogy allja a kovetkezmenyeket.
2016. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!