Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisbabas anya vagyok de...

Kisbabas anya vagyok de lefagyok ha megjelennek a hivatalos szemelyek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attol tartok mindig hogy elveszik pedig nem kene mert mindent megkap.Csak annyira egy gyava dog vagyok hogy mindentol felek es mar utalom magam erte .Ugy erzem szerencsetlen vagyok nagyon mindenhez.Akkoren rossz anya vagyok?
2016. jan. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs rossz tapasztalatod, akkor nincs mitől félned.

Eddig sem vették el tőled, akkor most miért vennék?

Ahhoz azért elég durva dolgok kellenek.

Sokan nem érzik jól magukat hivatalos ügyintézés közben, vagy hivatalos szervek társáságában. Ez normális. Senkinek sem hiányzik a macera.

2016. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak nalam van igy,de az az igazsag hogy annyira rank szallt a vedono meg a gyermekjoletis hogy mar meg is lettem fenyegetve azaz a vedono engem raadasul a ferjem elott hogy elkoltoztunk vegul.Ugy beszelt velunk foleg velem mint a kutyaval ,folyton kioktatott SOT o akarta meghatarozni hogy milyen karrierrbe kezdjek.Mindenbe beleszolt.Szoval ki nem akart volna toluk a helyembe megszabadulni?
2016. jan. 7. 13:00
 3/5 anonim válasza:

A védőnőt mi egyszer engedtük be a lakásba, mindent végigkotorászott, még azt is megnézte hogy mit főzők.

Undok volt nagyon, persze nem volt gyereke sem. :)

A továbbiakban hogy ezeket a dolgokat elkerüljük, mindig mi vittük be a babát a védőnőhöz amikor aktuális volt!

Lehet úgy is hogy nem kell kijárnia álladóan!

Ha már megnézte egyszer a lakást a baba miatt, lehet hogy jobban jársz Te is ha beviszed hozzá amikor kell!

2016. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3-as vagyok.


Még valami, ne félj mert hamar lesz önbizalmad is, az anyáknak "benne van a vérükben" a szülés után. Ez is hozzá tartozik az anyasághoz, valószínűleg azért mert a babát is kell képviselniük! :-)))

2016. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szép a babázás de a vele járó hivatalos személyek már nem,de ha azok már nem lesznek akkor lesz jobb egy kicsit.
2016. jan. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!