Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha megtudnád hogy hamarosan...

Ha megtudnád hogy hamarosan meghalsz, akkor? (Folytatás lent. )?

Figyelt kérdés
Hogy értékelnéd az eddigi életed? Bánnál dolgokat? Vagy elégedetten gondolsz vissza az eseményekre? Vagy..?

2016. nov. 26. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bánnám a múltam, de szomorú lennék mivel még terveim vannak az életben.
2016. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A múlt elmúlt, nincs értelme rágódni rajta, hisz úgysem tudok változtatni már rajta, ugyanakkor azért én még élnék egy kicsit. ;)
2016. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Nem, de amit elszúrtál, azt talán jóváteheted.
2016. nov. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noby válasza:
Haszontalannak, hiàbavalònak làtnàm eddigi èletem. A jò emberek ès a rosszemberek egy sorsra jutnak. És csalòdott lennèk h ilyen hiàbavalòsàg az èlet.
2016. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont jó kérdés...

Én úgy vagyok jelenleg vele hogy mivel nincsenek barátaim ezért be akarok szerezni egy igazit még mielött vége...


De persze ezt kórházból nehéz elintézni.


Nem a múlton gondolkodom én se... Inkább azon mi lesz a jövőm utolsó részében.

Azért ha úgy van elgondolkozom hol rontottam el hogy ide jutottam.

2016. dec. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A jò emberek ès a rosszemberek egy sorsra jutnak."


Sajnálom hogy így gondolod. Más lenne ha a rosszak már a földön is szenvednének.

2016. dec. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

amikor mellrakos lettem 39 eves voltam es amugy is az az ev az eletem egyik legnehezebb eve volt minden szempontbol. nem josoltak halalt (szerencsere teljesen felepultem) de megis ereztem a LEHETOSEGET hogy meghalhatok komplikaciok attetel stb miatt.

a mutet elotti napon elmentunk a kedvenc helyunkre egy gyonyoru regi kastely ahova be lehet menni mert museum is es a parkban leultunk es elbeszelgettunk a ferjemmel hogy mi legyen ha netan megis meghalok. megbeszeltunk tennivalokat hogy mi var ora es hogy ha van tulvilag en onnet fogok vigyazni ra es azt akarom hogy elobb utobb boldog legyen ujra. vettem neki egy kis medalt a lancara azota is viseli. azota eltelt 25 ev nagyon sok minden mas tragediat is atveszeltunk egyutt. az eletben atertekeltunk sok mindent fontossaga szerint es aszerint eljuk az eletunket. Persze nem felhotlen az elet senkie sem az, de azt hiszem amennyire lehetseges boldogok es elegedettek vagyunk az elettel. naponta talalunk olyan dolgokat amik oromet okoznak, es nem utolso sorban a legfontosabb hogy egyutt vagyunk es szeretjuk egymast.

2017. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm, hogy ezt elmondtad. :)
2017. márc. 12. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!