Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a célotok az életben?

Mi a célotok az életben?

Figyelt kérdés
Mi az ami hajt téged és mért kelsz fel reggel mi az amit el szeretnél érni? És ha eléred mi lesz?

2016. dec. 2. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az gond, ha nekem nincs ilyenem? az életemet elég feketén látom és semmilyen jövőképem sincs, ezért is lszek rosszól, ha olyat kell írni, hogy mi lesz 10-20 vagy x akárhány év múlva szerinted veled, meg ilyenek :/.. Habár 1 vágyam van, ha újrakezdhetném az életet, és emlékeznék erre, amit megéltem ideáig.

17F

2016. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval te az eddigi életed tartod rossznak azaz ha újra kezdhetnéd jobb lenne? Na de mégis mivel? Akkor lenne egy célod ami most nincs? o.O
2016. dec. 2. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor más lennék, tudnám mit hogyan kell csinálni, nem lennék egyedül.. Nekem csak "apám" van, mivel anyám elhagyott, de "apám" nem éppen "apám", hanem valami idegen számomra, régebben rosszabb volt, de nem panaszkodom, mert végülis eltart meg dolgozik, csak néha túlzásba viszi a piát. ha újra kezdeném az lenne a célom, hogy megjavítsam ezt a romlot, rohadásnak indult világot, ahol az emberek nem becsülik amilyük van, ezért az 1 célért az életem is adnám, ha lenne valami felsőbb hatalom és azt mondaná, hogy az életemért cserébe ezt megteszi, belemennék, mégha senki se tudná, hogy mit is tettem, mert én aztán tényleg jelentéktelen vagyok ebben a világban, a körülöttem lévők pld osztálytársak undorítóak, soha nem tanulnak, mindig puskáznak a dogáknál a tanár meg kb egy vak szintjén és nem veszi észre, de én inkább egyest kapok és a leszidást otthon minthogy magamnak hazudjak a másik, meghogy az anyjukat meg szüleiket rabszolgáknak tekintik, ahogy hallom hogy beszélnek róluk elfog a hányinger és legszívesebben jól kiosztanám, hogy mi a fas*t képzel magáról... most össze-vissza írtam, nem igazán szoktam véleményezni dolgokat, szóval most minden csak úgy kijött belőlem..
2016. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 piriiiii ***** válasza:
Nincs ilyen.
2016. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es hogyhogy?? azért érdekel ez engem is :D
2016. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért élsz 4-es? Már ne vedd sértésnek nem úgy értem. :)
2016. dec. 2. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:

6os ravasz kérdés, cél nélkül nincs értelme az életnek mi? az életnek egyetlen értelme van, ami pedig maga az élet, lényegében minden egyes élet egy különálló csoda, bámulatos, csak sajnos van, akinek nagyobb van akinek kisebb szerencséje van..

17F

2016. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne hogy meg ismerd mások életét is? Nem teljesen értelek..
2016. dec. 2. 21:36
 9/14 piriiiii ***** válasza:
Jó kérdés. :)
2016. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Igazán nagyon jó kérdést tettel fel, mert a céljaink elérése ad az életben örömet, mert az egyfajta siker is. Nem könnyű a kitűzött célt elérni. Keresztény vagyok és nekem az ima, a Biblia rendszeres olvasása ad kitartást a céljaim eléréséhez. Célom pedig, hogy úgy éljem az életem,ha vissza tekintek ne szégyeljem a tetteimet vagy annak következményei ne fájjon. Hiszem , hogy ez a Biblia vers a javamat szolgálja. Malakias 3:18. Prédikátor:12: 13. Üdv Erika
2016. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!