Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a célotok az életben, mit...

---R33--- kérdése:

Mi a célotok az életben, mit szeretnétek elérni?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz lelki állapotban vagyok mostanában, elvesztettem magam, nincs ami motiváljon. Semmihez sincs kedvem, lassan már felkelni sincs.. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy benneteket mi vizs előre? Mi az, amit el akartok érni? Vagy esetleg mi az álmotok, amit meg akartok valósítani?

(kérlek őszintén válaszoljatok, nekem nagyon fontos lenne)



2012. jan. 17. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Célok:

A lányunk felnevelése.

Az egészségünk, a családra való odafigyelés képességének a megőrzése.

A 3-5 évente felmerülő reális céljaink megvalósítása.


Munkával teli gyermek-tinikorunk volt.Talán a jég hátán is megélnénk. A frusztrációtűrésünk megedződött, tudunk alkalmazkodni a lehetőségeinkhez, bár 2012. januárjában Magyarországon mindez nem könnyű.


Hiszünk abban, amit tudunk, csinálunk, nem félünk az újba belevágni, talán elég kitartóak vagyunk.


Sokat túrázunk, élvezzük a természetet, ki tudunk szabadulni a mókuskerékből.


Humorérzék sok mindenhez... ez talán a legfontosabb.

2012. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

régóta gitározom, így egy jó gitáros szeretnék lenni és egy jó bandába zenélni, jah meg várni a napot mikor szépek lesznek a fogaim, még egy jó másfél év(mivel most rakták fel a szabit:D)


pedig céltalanul nagyon szar élni, ne tedd, kezdjél bele vmibe, kezdjél el vmi sportot, akkor lesz célod, vagy kondizz, hogy izmosabb légy, a lényeg hogy CÉLOK KELLENEK


""A boldogság nehezen megfogható dolog. Úgy tűnik, akkor élvezzük leginkább az életet, ha elérünk egy célt, s egyidejűleg elindulunk egy másik felé."

2012. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Boldognak lenni
2012. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Én ide leírtam mit gondolok erről. Valaki kötekedett, de nyugi nincs valóságalapja annak amit állít.

2012. jan. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a célom az életben, hogy befejezzem az egyetemet minél hamarabb, és részecskefizikus legyek. De minél hamarabb összejöjjek azza a lánnyal aki tetszik még előtte. Utána elmenjünk külföldre élni, dolgozni.
2012. jan. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a célom megvárni míg eltelik
2012. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én grafikus akarok lenni, híres és ismert grafikus (digitális és hagyományos is). Meg író is szeretnék lenni. És sok pénzt is akarok. Át akarom utazni lakóautóban az USA-t. Meg úszni az Atlanti óceánban. Meg diplomát is szeretnék és folyékonyan beszélni angolul.
2012. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerezd meg: Duncan Shelley - Amer tánca.

[link]


Nagyon lelkesítő kisregény, érdemes elolvasni. Én imádtam.

2012. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!