Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha az egyik legjobb...

Mit tegyek ha az egyik legjobb régi barátnőm már rám se néz?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Régen volt egy nagyon jó fej barátnőm aki 1-2 évvel idősebb és igaz nem egy suliba jártunk de a két (vagy) több család mindig együtt ment síelni és csomószor elmentünk együtt játszani meg ilyenek. Pár hete írtam neki facebookon de még csak meg sem nézte pedig azóta már rengetegszer fent volt. Nagyon aranyos lány és tényleg nagyon birom (nem vagyok meleg). Lehet h nekin ez nem ilyen nagy dolog mert azt kérdeztenm tőle h rég beszélgettünk már és jó lenne vele egyet lógni és kimehetnénk a városi jégpályára. Lehet h neki ez nem volt ilyen nagy és szép kapcsolta de én eléggé hiányolom a csajt mert ugyanúgy stréberek vagyunk és ugyanaz azérdeklődési körünk és nagyon jólé megtudjuk érteni egymást. Persze már az is fájt h nem írt vissza de mikor láttam h meg se nézte pipa lettem. + 1,5 év múlva ugyanabba a középsuliba fogok járni amelyikbe ő. És még az is lehetséges h rám se fog nézni vagy kösszönni. Mit csináljak?

2016. dec. 15. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Ui.: én 7.-es vagyok ő meg 9.-es

12/L

2016. dec. 15. 17:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj a ti generációtokkal, hogy midig facebookon keresitek egymást.

Miért nem mész oda hozzá személyesen vagy hívod fel???

2016. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért mert nincs meg a aszáma meg hiába lakunk egy városba még a sulink sincen egy felé így alig talizunk
2016. dec. 16. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!