Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mazochista vagyok szerintetek?

Mazochista vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Nemreg megkaptam egy embertől, hogy Mazochista vagyok mentálisan. Aztán ezen elgondolkoztam és lehet, hogy nem csak mentálisan, hanem fizikailag is.

Az exem szakitott velem lassan 3 hónapja. Le nem tiltottam ezzel is magamnak okozva fájdalmat, hogy nézem, állandóan kerestem, könyörögtem pedig tudtam, hogy szenvedés a vége. Most letiltott de minden alkalmat megragadok, hogy beszélni tudjak vele ahelyett, hogy a jobb életert kuzdenek inkább szenvedek. De ez semmi.. Van, hogy lekaparom a kezemről, ujjamról a bőrt, már gyulladt, sebes véres de annál jobban kaparom, vagy a száj szét harapom míg másnap beszélni is alig birok, ha beteg vagyok pl nathas meg inkabb kimegyek telen a hidegbe poloba, hogy meg betegebb legyen pedig utalok beteg lenni, vagy van, hogy beleverek a falba idegessegembe, es a fajdalom turo kepessegem tesztelgetem..

Vannak lelki problémáim, de az életem jó lényegében. Tanulok az átlagom is jó, szeretnek és szeretek de valahogy mégis szenvedek és erre rá is kontrázok... Mentálisan és fizikailag.. De pl azt is szeretem mikor vert vesznek es belemszurjak a tűt, a tetoválás meg ugyszinten.. Most mi van velem? Beteg vagyok?



2016. dec. 23. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy az.
2016. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy mentálisan mazochista vagy?
2016. dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
épeszű ember ilyeneket nem csinál. Ismerek ilyet, bár nem pont ugyanezt csinálta, de ő is a szenvedés után ment mindig
2017. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!