Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy annyira nem ide...

Lehet hogy annyira nem ide való = (. Mit tegyek ha a barátnőm már betegesen utánoz engem? LENT

Figyelt kérdés

kiírok vmit msnre pl:nagyon szeretem ....(zenét)...és látom hogy nekiis szinte ugyanez van kiírva h ...<3:/..évelején totál más volt a stílusa..mióta velemvan ugyanaz van szinte rajta ugyanaz a stílus..pedig neki egyáltalán nem áll jó...meg ez olyan mintha pl én fekete lennék(:SXD) ő fehér...de mindenképpen fekete szeretne lenni...am ez úgyvan h én HUNGARISTA vagyok és hát ROCKER féle:D...és ő a pláza stílusból váltott:S...de már qwára idegesííít:S

Mit tegyek?

kérlek segítsetek.!

köszi


2010. máj. 3. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki h zavar téged legyen inkább önmaga mert ez a stílus nem áll jól neki.Mást nem nagyon tudok vagy koptasd le ha nem szereted a csajt/pasit.:D
2010. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is ezvan.nekem csak a szövegemet nyúlja,meg a viselkedésem.de a legtöbb csaj az osztályból:S:Dmert a lányok közül én vagyok az aki mindig mond vmi hülyeséget amin szakad az egész osztály.:)szerintem mondd meg neki,hogy téged ez marhára zavar és szépen váltson vissza a saját stílusára.de azért az durva,h plázásból hungrista.:O.
2010. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember természetéből fakadólag próbál hasonulni a környezetéhez. Pont azért teszi, hogy elfgadásra leljen. Ha plázacsöcs volt, és váltott, azért tette, mert valószínű, fontos vagy számára.

Ha te hungarisa vagy, akkor írd ki, hogy k*rvára a (qwára) helyett, mert így nem hungarista vagy, hanem paraszt.

Tanulj, rád fér.

2010. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem van egy nagyon idegesítő padtársnőm ő is ezt csinálja csak ő lenyújja a szövegemet órákon beszoktam szólni néhány jó humort de csak neki az meg hangosan mondja ..és persze övé a hírnév ... jó nem azért csinálom csak úgy jön de olyankor mikor lenyújja a szövegemet jön h a padba verjem a fejét
2010. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért milyen a sstílusod?
2010. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!