Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi módon erősítsem meg barátnő...

Mi módon erősítsem meg barátnőm önbizalmát, illetve ő a sajátját?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam,hogy így nem szép,úgy nem csinos,pedig egy dekoratív lányról van szó. Kiderült,hogy a párja soha nem dicséri,tök mindegy,hogyan öltözik,sminkel,a pasinak egy kedves megjegyzése nincs.Azt tudom,hogy szereti őt,de akkor ha ránéz nem látja szépnek,csinosnak?Vagy mi?Ez lehetséges?Persze nem minden a pasitól függ,de én úgy gondolom,ha már őt választotta,kéne a visszaigazolás,hogy tetszik,szép,csinos.A csajszi pedig igényli ezt...rendben van és nem szeretném,ha szegény gallyra menne.Hogyan segíthetek,mi javasoljak neki?
2011. okt. 23. 19:10
 1/4 anonim válasza:
bocsi,de lehet a pasija miatt érzi,az nem túl jó.
2011. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű,hogy a pasi miatt,de mit lehet kezdeni vele?A múltkor azt javasoltam neki,hogy vegyen fel egy homlokegyenest ellenkező külsőt,de lehet,azzal meg még rosszabb lenne.
2011. okt. 23. 19:15
 3/4 anonim válasza:
szóval: ha gáz a pasija, akkor ő is annak érzi magát.Ha jó a csávó, akkor ő is feszíthet mellette. Eco?
2011. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakítson vele.
2011. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!