Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már betegesen féltékenykedik...

Már betegesen féltékenykedik a legjobb barátnőm. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, rendes lány, csak fiúk közelébe ne kerüljünk. 5.-ig egy suliba jártunk, én elmentem kisgimibe. Én akkor még csúnyácska voltam, mostanra egészen kivirultam:) A barátnőm most az osztály királylánya. Tegnap este sétálni voltunk ás találkoztunk pár osztálytársával. Az a két fiú beszólt neki valamit az orrára, ő meg ezt válaszolta: "Most őszintén, melyikünknek szebb feje?" A fiúk meg visszaszóltak, hogy egyértelmű XY(én). Meg facebook-on kaptam a képekhez a szokásos "szép vagy", "csini", "szeretlek", stb. kommenteket, ő meg majd' mindegyik alá odaírja, hogy "persze, most gyönyörű, de nem láttátok még elfolyt sminkben kitántorogni egy medencéből:P" Meg akkor is hatalmas megsértődést vágott, mikor engem raktak ki az ÉN sulim szórólapjára:S Mi legyen vele? Nem értem különben az emberek reakcióját, mert ő sokkal szebb nálam.

13L


2011. márc. 5. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ő hülye, te nem. Próbáld valahogy észrevetetni vele, hogy ez a féltékenykedés neked rossz. Pl egyszer amikor idegesít egyszerűen szó nélkül hagyd ott, aztán talán elgondolkodik azon hogy valamin változtatni kéne.
2011. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a lány hülye -.- Ahelyett, hogy örülne, hogy a barátnője is népszerű elkezd besértődni.Hát sértődjön. Őt fogják hisztisnek tartani, nem téged ;)Csak szimplán irigykedik... Tojd le, és közöld vele, hogy akkor leszel hajlandó szóba állni vele, ha abbahagyja ezt a gyerekes viselkedést :)
2011. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt már nem neveném barátságnak.. vagy inkább csak érdek barátság. Én bnm sokkal szebb nálam de ez egyikönket se zavarja. Meg ha te már ilyen népszerű vagy akkor nem értem h mér csinálja ezt nem h inkább fuu de nagyon benyalna h ő is lehesen vki..
2011. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ő nem a legjobb barátod sajnálom:( Ha féltékenykedik tiltsd le facebookon és ne hagyd hogy irányitson
2013. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!