Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi értelme még élnem? Nem...

Mi értelme még élnem? Nem érdekel már semmi.

Figyelt kérdés

Nincsenek igaz barátaim, de vannak haverjaim, akikkel néha tartom a kapcsolatot. Van elég pénzem, hogy ne kelljen szoronganom a hó végén. Már minden olyan dolgot kipróbáltam az életben, ami valamilyen szinten érdekelt.


Egyedül a nők terén vagyok nulla. De ez meg már azért nem érdekel, mert voltam igazán szerelmes is már, de mindig csak viszonzatlan "kapcsolataim" voltak.


Magányos is vagyok, de nem is vágyom az emberek társaságára. Van sok dolog, amit nem próbáltam még ki az életben, de nem érdekel. Nem ültem repülőn, nem voltam soha sehol senkivel nyaralni, nem volt még soha igaz barátom, sportoltam egy ideig, de nem sok eredményt értem el, DE MÁR NEM ÉRDEKEL SEMMI!


A szüleimmel nagyon közömbös már a kapcsolatunk, sosem fogadták el a nézeteimet, ezért már ők sem érdekelnek. Esetleg még az öcsémmel beszélek néha 1-1 jót, de ő is teljesen más irány, mint én.


Én egy zsákutca vagyok, nem volt soha nagy sikerem az életben, az olyan dolgok sosem mentek, mint egy átlag embernek, csak a számítógépek kötnek le, de már az sem érdekel.


Mi értelme így élnem? Ha kitörök ebből a depressziós énemből jobb lesz? Elérek valamit és aztán úgy is meghalok, akkor megint mi értelme élnem? Van egyáltalán értelme az egész létnek? Inkább lennék egy sas vagy őz helyében, még akkor is, ha folyton bujkálnia kellene a vadászok elől.


2016. dec. 31. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj ki kamu kérdéseket! Én ezt csinálom, és igyekszem nem gondolni arra, hogy a feleségem és a gyerekeim nem velem vannak. Neked még lehet normális életed, sokan vannak, akiknek már nem. Mégis élni kell.
2016. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figy ha nincsenek olyan kapcsolataid amiket szeretnel az azt jelentinhogy szabad vagy ha kedved szottyan elmesz ibizara surfut vaxolni
2016. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szántóvető ***** válasza:
hogyhogy mi értelme?nem az értelmet kell keresni benne.szerinted aki családos,van társa és fél tucat gyermeke annak az élete értelmesebb mint a tiéd?nem,semmivel sem éli értelmesebben az életét mint te.meghal,elföldelik,max gyászolja egy tucat hozzátartozó pár évig..de azzal már úgysem megy semmire.azt nem tudom megmondani hogy milyen célt tűzz ki magad elé,de valószínű hogy vágysz valamire(az írásod alapján vágysz barátokra,kipróbálhatnál pl egy tánctanfolyamot.)próbáld meg ezeket megvalósítani ill keress apró,gyorsan elmúló örömöket.békélj meg magaddal,a világgal és ne gyötörd magad.én ennyit tudok javasolni,ennél több nem telik tőlem.
2017. jan. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!