Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan kapcsolatot folytatni, ahol elhangzott az, hogy "jó ideje nem érdekel amit mondasz", illetve csak telefonnyomkodás közben áll szóba velem?

Figyelt kérdés
Most is inkább elment inni a szabadnapján ahelyett, hogy velem lenne...
2016. dec. 19. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol már így mennek a dolgok, ott már gondok vannak.
2016. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem az egészet. Nekem itthon könyörögnöm kell, hogy tegye le a telefont amikor beszélek hozzá, amikor meg a haverjaival van órákig elvan nélküle. Bezzeg ahogy hazaér, megint beleragad a kezébe. Múltkor megbeszéltük, hogy 1 napig nem nyúlhatunk hozzá, se számítógéphez, de valami kibúvóval mégis az lett a vége, hogy egész délután azon lógott...
2016. dec. 19. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ezt nem nevezném már kapcsolatnak.
2016. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerinte semmi nem érdekes, amit mondok. Nem érdekli, mi van velem, se a családommal, se a sulival, se a melóval. Én persze türelmesen végig hallgatom mindig, tudnám minek.
2016. dec. 19. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele, ha egyértelműen le se szarja, hogy mit csinálsz vagy mi van veled? Ennyire szereted magad megalázni?
2016. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Fáj ennyi évet kukába dobni az életemből. Mindig remélem, hogy jobb lesz...
2016. dec. 19. 14:40
 7/12 anonim ***** válasza:
41%

Milyen érdekes... a kérdést olvasva eszembe jutott, hogy régen mennyivel másabban álltak egymáshoz az emberek. Beszélgettek, odafigyeltek egymásra. Persze akkoris voltak kivételek, akik megtalálták a menekülőutat, de azért több volt a személyes kommunikáció az egymásra odafigyelés.

Most vagy régen volt ennyi álságos ember és mivel nem volt más választása ezért tölött több időt azokkal akiket szeretett vagy a mai világban fordultak ki az emberek ennyire magukból, hogy egy retkes telefont vagy számítógépet többre értékelnek attól, hogy valaki ott van mellettük...


Amúgy válaszolva a kérdésedre, én biztos nem könyörögnék senkinek, hogy figyeljen oda rám, vagy érdeklődjön.

Biztos hagynám a francba.

Ez tipikusan az, akinek ott van a társ, nem tud vele mit kezdeni, uncsi, akinek meg nincs az meg már azt kérdezgeti, hogy mi értelme az életének egyedül...? :D


..hát fura az élet... :)

2016. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Tudtam, hogy előjön itt ez a régiszépidők duma.

Erre csak ennyit:

[link]

2016. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-erre írtam, hogy akkoris volt, aki megtalálta a módját, hogy meneküljön a kommunikáció elől.. nem azt írtam, hogy akkoriban makulátlanok voltak az emberek... ezt is elolvastad? :)
2016. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szergej55 ***** válasza:
Részéről igen, mert az üzened neki, hogy bármit megtehet veled.
2016. dec. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!