Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme úgy fősulira...

Van értelme úgy fősulira mennem, hogy egyáltalán nem érdekel a karrier, csak azért kéne diploma, hogy egy irodában ücsöröghessek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem se érdekel a szakmám, de jól fizet, szal megcsinálom.

Utána van 16 órám, hogy azt csináljak, amit akarok.

2016. aug. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem sem úgy érdekel a szakom, hogy egész nap azt bújnám, stb. Csak mégis érdekel valamilyen szinten(nem unom halálra közben magam), emellett jól fizet.
2016. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs. Irodában ücsörögni diploma nélkül is fogsz tudni. Talán kisebb lesz a fizetés, de ez sem biztos. 3-5 év szerintem pazarlás, ha nem akarsz előrehaladni a szakmádban az életedben.
2016. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Én sem karrierből végeztem fősulit. Hanem így jobban védve vagyok a rabszolgatartóktól. Mivel az 50 év szocializmus alatt a társadalomnak a rabszolgatartó típusú példányai erősödtek meg és ez napjainkban is még mindig érezhető. Ha nem ők erősödhettek volna meg akkor valószínű a fejlett országok demokráciája lenne itt is. Amikor (német és angol) nyelvtanulás céljából külföldön dolgoztam, ott simán megfelelt akár az érettségihez nem kötött munka is, mert ott az elvtárs típusú egyének nem tudtak megerősödni. Ott például benzinkutasként, portásként vagy kutyás őrként nem sok vizet zavarnak. De a hazai vagy bármelyik volt kommunista ország munkaerőpiacán nem szeretek diploma nélkül megjelenni (sőt diplomával sem nagyon) mert itt rabszolgákat keresnek ma is.
2016. aug. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!